Wpis z mikrobloga

Rachunek firmowy w PEKAO SA to jest jakiś rak. XD

Akurat startuję ze sprzedażą w internecie obok dotychczas prowadzonych usług i potrzebowałem załatwić dwie proste rzeczy.

Chciałem zmienić w banku nazwę firmy już po zmianie w CEDIG, żeby była zgodna z domeną internetową - nie mogę tego autoryzować na czacie ani infolinii, muszę skontaktować się z doradcą firmowym w placówce, który mi pomoże. Okej, faktycznie może potrzebna jest dodatkowa weryfikacja.

Chciałem otworzyć kolejny pomocniczy rachunek w ramach prowadzonego już konta firmowego do przyjmowania płatnośći z tego biznesu internetowego - tu dopiero jest dowcip - nie mogę tego zrobić w żaden sposób zdalnie, muszę skontaktować się z placówką lub swoim doradcą firmowym.

Poszedłem w tej drugiej sprawie do placówki, mówi się trudno. No i tutaj plottwist - mój doradca jest na urlopie do połowy przyszłego tygodnia. Żeby otworzyć ten rachunek dodatkowy musiał pomagać mi Dyrektor Oddziału - a i tak mógł jedynie przyjąć dyspozycję, rachunek jest już faktycznie aktywny, jednak będę musiał przyjechać do placówki osobiście podpisać aneks do umowy, jak już mój doradca wróci z urlopu.
Nosz kur... XD

#pekao #zalesie #kontobankowe