Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1343
Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy polski sklep, tutaj na przykładzie losowego kebaba. Jest to miła odmiana od potężnych Niemiec, gdzie jeszcze do niedawna płatności zbliżeniowe były czarną magią, a weryfikacja pinem zamiast podpisu fanaberią millenialsów.

#polska #niemcy #oswiadczenie #takaprawda #niepopularnaopinia #bankowosc #blik
Rabe - Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy...

źródło: comment_1631386094KvfbPrdX24cqi5HPey739K.jpg

Pobierz
  • 122
Co w tym złego? To tylko głupota Polaków, że wolą mieć kasę tylko w formie wirtualnej.


@qLA: Głupota? Czyli bezpieczniej jest trzymać majątek w złotówkach w pod materacem niż w różnych zdecydowanie bardziej ogarniętych niż Polska krajach i sobie robić przewalutowania w sekundę jednym kliknięciem? X #!$%@? D

W 2021 i czasach Revolutów i miliona innych wirtualnych bytów to nawet nie musi być bank z siedzibą w PL.
@Rabe: Prawda - byłem w pozytywnym szoku, kiedy biedronka na wsi pod Pułtuskiem miała na liscie akceptowanych kart mój zachodni wynalazek pod tytułem V-Pay ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zwykle staram sie płacić gotówką, ale w razie W okazuje się, że owym V payem da się w Polsce zapłacić prawie wszędzie.
@Saeglopur: W jednym z niemieckich sklepów internetowych musiałem ze zrobieniem przelewu czekać na potwierdzenie transakcji wystawione przez żywego człowieka, podpisane z imienia i nazwiska, zanim mogłem w ogóle zrobić przelew ( _)

jeszcze jakieś pare lat temu w biedrze nie można było zapłacić żadna karta

@naimad77: Pamiętam doskonale. Ale to było już ładnych parę lat temu.