Wpis z mikrobloga

Ultra-Prawacy:
- aborcja - nie nie wolno, absolutnie
- związki partnerskie - nie nie, no co ty
- inna religia niż chrześcijańska - hmm, podejrzane typy, nie wolno
- transwestyci - łooo obrzydlistwo, karać
- kobiety chcą więcej wolności - nieeee, to nie wypada, absolutnie
- inny kolor skóry - zakazać im protestów, co to ma być że czarni protestują
- opozycja - zakazać, najlepsza dyktatura albo monarchia
- ktoś ma inne poglądy - nie można, wybić mu z głowy siłą fizyczną
- ktoś chce się spełniać po swojemu - naprostować bo mają być tylko naturalne role, zakazać fanaberii
VS
- noszenie maseczek, żeby ograniczyć rozsiewanie wirusa - CHCĄ NAM ZABRAĆ WOLNOŚĆ!!
#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #szury
  • 23
W sumie wszystko wyjaśnia definicja "Konserwatyzm zrodził się na przełomie XVIII i XIX wieku jako próba przeciwstawienia się racjonalistycznej myśli oświecenia."


@xiv7: Co to za definicja. Ja znam taką, że konserwatyści chcą utrzymania starych porządków. A więc gdyby przez sto lat normą byłby gejowski seks to konserwatyści by chcieli utrzymania tego stanu rzeczy.
Ultra-Prawacy:

- aborcja - nie nie wolno, absolutnie

- związki partnerskie - nie nie, no co ty

- inna religia niż chrześcijańska - hmm, podejrzane typy, nie wolno

- transwestyci - łooo obrzydlistwo, karać

- kobiety chcą więcej wolności - nieeee, to nie wypada, absolutnie

- inny kolor skóry - zakazać im protestów, co to ma być że czarni protestują

- opozycja - zakazać, najlepsza dyktatura albo monarchia

- ktoś ma inne
@xiv7: Ultra lewaki:
- aborcja MOJE CIAŁO MOJA SPRAWA. Szczepionki ? Owa zasadna niedziela, przymus, nakaz. W dumie mamy ze twoje cialo to twoja sprawa. Maseczki i całe okolowirusowe bajery. To samo.
- tolerancja na wszelkie poglądy pod warunkiem ze są jedynymi słusznymi. W każdym innym wypadku wycierania ryja poprawnością polityczna, wykluczania z debat na uniwersytetach, bojkotowanie, szantażowanie, donoszenie pracodawcy, wykluczenie społeczne.
@kryienox: Nieprawda. Przeprowadzona aborcja lekkomyślnej kobiety skutkuje tym ze NFZ wyda na ten zabieg 5k między innymi z mojej kasy. Ponadto statystycznie jej dziecko było by przeciętnym obywatelem które teoretycznie pracowało by na moja emeryturę za 30 lat. Wracając do szczepień to niezaszczepiona osoba nie zagrozi osobie zaszczepionej. Natomiast osoba zaszczepiona może i tak i tak przenieść wirus na osobę niezaszczepiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)