Wpis z mikrobloga

@MiQ27: To dlatego coraz mniej ludzi w niego wierzy? :P

@JednaZTychPrzekletychBestii: W najnowszych AC dokładnie to samo. W mojej wiosce wikingów w IX wiecznej Anglii żyją sobie Chinka, Hindus i murzyn. Chinka po prostu przyjechała ze swojego kraju tutaj z ciekawości, normalna sprawa w tamtych czasach. Hindus jest jakimś handlarzem, a murzyn... nawet nie wysilili się żeby wymyślić jakąś bajkę. On jest tam ekspertem od grabieży i rabunków xD
  • 15
@amantadeusz: Dlaczego wszędzie muszą wpychać te swoje ideologie.. Rozumiem, tam gdzie można, kiedy nie kłóci się to z lore, ale, #!$%@?, w wiosce wikingów? Wiadomo, że tam każdy będzie miał blond włosy i niebieskie oczy. Żeby to chociaż działało w dwie strony. Dlaczego nie zrobią Assasins Creed Bombaj i nie osadzą tam białych XD
  • 25
@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: @amantadeusz: W ostatnim Battlefieldzie jakiego kupiłem na początku jest screen że tą grę zrobiły osoby o różnych płciach, rasach i orientacjach. Powiedzcie mi czy to jest normalne? Oczekują akceptacji a wszędzie #!$%@?ą swoje racje. Tak ostatnio myślałem, że ja nie miałbym nic przeciwko odmienności, nie miałbym nic przeciwko lgbt, trans itd. Gdybym tylko nie musiał wszędzie mieć tego wpychanego z każdej strony. Efekt straisand. Rzygam tym już.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@amantadeusz: Rynek gier już od jakiegoś czasu ugina się i wprowadza elementy niezgodne z jakimś kanonem bądź z historią.

Już grając w BF1 miałem pewien problem z tym, że połowa żołnierzy to byli murzyni albo hindusi, gdzie wiadomo jakie nacje dominowały w czasie tej wojny. Kolonialne jednostki też były, ale nie w takich ilościach.
Już w tym BFV to lepiej rozwiązali, ale dalej to było głupie zwłaszcza w kampanii, gdzie twórcy