Wpis z mikrobloga

Mlody mnie cisnie żebym mu kupił nintendo switch . Problem w tym ze ja nie mam o tym sprzęcie pojęcia. Podpowiedzcie na co zwrócić uwagę, co kupować czego nie kupować na co uważać. W grę wchodzi raczej nowe ns chociaż jak trafiłaby sie okazja i byłby dobry zestaw to i łyknolbym coś z używki . Uprzedzam ze syn się dobrze uczy i nie ma problemu z nadmiernym siedzeniem przy kompie czy konsoli także darujcie sobie zbędne komentarze . #nintendoswitch #komputery #gry #konsole
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ceemack: konsole kup nowa, gry kupuj używane. Ceny trzymają się mocno, przez co jak gierkę kupisz za 150zl to za tyle samo sprzedasz. No i tyle. Też patrz na to, że exy switchowe sa całkiem charakterystyczne, więc jak się dzieciak wychował na call of duty czy God of warze to się może odbić
@ceemack przerabianie to nie takie hop siup, jak nie ogarniesz oprogramowania, wgrywania odpowiednich programów, aktualizacji to zaraz coś pokielbasisz i przestanie działać.

O kupnie przeróbki to też by można było rozdział w książce napisać, bo są różne ich typy.

To nie czasy PS2 że kupujesz przerobione, gry na płytkach i wszystko działa dożywotnio.

Ogólnie Nintendo to nie jest tania konsola, jedynie ratuje możliwość kupowania i sprzedawania gier na nośnikach bo te nie
@ceemack: Wstrzymaj się miesiąc i kup wersję OLED, a jeśli syn należy do tych bardziej niecierpliwych, to ruszaj do sklepu i kup Switcha ze sklepu, bo to zawsze pewniejszy zakup niż olx i allegro. ^-^
przerabianie to nie takie hop siup, jak nie ogarniesz oprogramowania, wgrywania odpowiednich programów, aktualizacji to zaraz coś pokielbasisz i przestanie działać.


@Medonix Że co? xD Jak @ceemack kupi już przerobioną konsolę, to odpalenie pirackiej gry ogranicza się do wrzucenia jej na karte pamięci.

@ceemack Inna sprawa, że zorientuj się w co młody chce grać. Bo jak chce grać online w multiplayer ze znajomymi itp, to piraty i tak odpadają. Przerobiona konsola to
@Tesseract no ja się nie zgodzę, żeby zagrać w nowości musisz stałe aktualizować system co za tym idzie, atmosphare, sigpatche itp

Samo wgrywanie gierek, ok nie powiem teraz już jest dość łatwe ale i tak musisz mieć podstawową wiedzę jak instalować.

Żeby nie było nie twierdzę, że to są jakieś zaawansowane rzeczy, nie o to mi chodzi. Piszę to z doświadczenia, bo wielu rodziców pamięta czasy PS2 gdzie "piracenie" polegało na wrzuceniu
żeby zagrać w nowości musisz stałe aktualizować system


@Medonix Nie, nie musisz. Możesz ściągać patchowane gry.

i tak musisz mieć podstawową wiedzę jak instalować.


@Medonix Nie, nie musisz. Możesz odpalać pliki XCI bez instalowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ceemack: co do używek to uważaj, bo Nintendo switch ma wadę fabryczną, po pewnym czasie padają grzybki (jest to wada konstrukcjna bo w środku jest taka czarna płytka po której przy każdym ruchu drapie metalowa cześć gałki i zdrapuje to czarne, aż gałka zaczyna sama "latać" nawet jak jej nie dotykasz) i Nintendo nie bardzo chce to wymieniać, więc ludzie sprzedają uszkodzone konsole. Przy dużej jeszcze można kupić nowe joycony, ale