Wpis z mikrobloga

Coś mi się wydaje, że to za niedługo #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ckgjdg: Wojna domowa, regionalna, czy światowa? Jeśli chodzi o światową to zapomnij, to nie te czasy. Nie będzie takich wojen jak 1/2. Teraz są inne metody.
@ckgjdg: jest szansa na jakis konflikt, jest bardzo duze napiecie ogolnie, duzo nerwowosci, nawet w takiej PL jedna strona z druga idzie prawie na noze,

bardzo mozliwe, ze bedzie potrzeba takiego ujscia tych zlych emocji przez cos wiekszego
@Mr_3nKi_: jakby wydaje mi się, że nikt nie jest tak głupi, by mieszać USA oraz Rosję/Chiny do jednej wojny. Jeśli by się coś działo to jak już lokalnie, ewentualnie reszta świata by się szybko odcięła, lub przysyłała tylko zrzuty i starała się na drodze pokojowej doprowadzić do pokoju
jakby wydaje mi się, że nikt nie jest tak głupi, by mieszać USA oraz Rosję/Chiny do jednej wojny. Jeśli by się coś działo to jak już lokalnie, ewentualnie reszta świata by się szybko odcięła, lub przysyłała tylko zrzuty i starała się na drodze pokojowej doprowadzić do pokoju


@ckgjdg: Racja. Nie będzie już takich wojen jak wcześniej - co najwyżej lokalne. Poza tym każdy kraj ściga sie między sobą o nowsze technologie,
@ckgjdg: Tagujesz Polska i Rosja. Obawiasz się takiej wojny?
Jaki cel miałby atak na Polskę? Polska nie jest przez Rosjan jakimś znienawidzonym państwem. Nie ma tu bogatych złóż, prorosyjskiej ludności, podzielonego etnicznie społeczeństwa. Stopniowo oduzależniamy się od dostaw gazu z jednego źródła (przypominam że kraje nadbałtyckie biorą 100% gazu z Rosji).
Każde znaczące państwo dba (nie zawsze patrząc na innych) o swoje interesy np. NS2, podsycanie konfliktów wewnętrznych na Ukrainie...