Wpis z mikrobloga

@celtics: podziękował, właśnie przedzwoniłem do dwóch - ten którego polecałeś i na kolejowej, bo mam blisko.
Na placu wymiana zamka wołają sobie około 50 zł + szycie, na kolejowej koło 35zł.
I tak trochę odzywa się we mnie cebula ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to zwykły plecak laptopowy HP za który dałem w promocji 59zł, i wychodzi na to, że w sumie lepiej będzie już kupić nowy,
@99942Apophis heh, aż sprawdziłem;)

Kaletnik zajmuje się wytwarzaniem, konserwowaniem i naprawą przedmiotów użytkowych, wykonanych ze skóry naturalnej, skóry sztucznej, czy tkanin, ze szczególnym uwzględnieniem elementów garderoby; pasków, torebek, toreb podróżnych, portfeli i tak dalej.
@jedzczarnekoty: @wolnynajmita: true. Najprawdopodobniej kupie po prostu coś innego, bo średnio to opłaca się naprawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
EDIT: Plecak nie był zły, ale sam zawaliłem XD czasem na zakupach pakował go w opór i na chama zapinałem zamek, więc w końcu taśma nie wytrzymała XD. W nic drogiego na pewno nie będę szedł, bo pełni rolę "reklamówki" na zakupy ;]
@99942Apophis: pod kładką na Baranówce (wiem, daleko od centrum xd), jest krawcowa, która za bodajże dwie dychy wymieniła mi #!$%@? zamek w spodniach, z plecakiem sobie też pewnie poradzi xd