Wpis z mikrobloga

Coroczny ból dupy na mikroblogu o Apple już za 6 godzin. A pamiętacie jak:

- śmiano się z cen iPhone'ów, gdzie inne flagowce niedługo później dobiły do podobnych? Wyśmiewa się ludzi kupujących iphone za ponad 5000, ale kogoś kto kupi Samsunga za tyle samo już nie.
- śmiano się z notcha, kiedy rok później co drugi telefon wyglądał podobnie do iPhone'ów?
- śmiano się z Apple, że nie dodaje do pudełek ładowarek, ale już się nie śmieją z Samsunga, który robi to samo?

O co dziś będzie ból dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #iphone
  • 52
@dubstract:

śmiano się z notcha, kiedy rok później co drugi telefon wyglądał podobnie do iPhone'ów?
notch to pomylka w historii i powinna byc usunieta. A nie, czekaj JEST usunieta oprocz ajphonow, ktore maja notcha na pol szerokosci ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale już się nie śmieją z Samsunga, który robi to samo?
Dziwne, ja pamietam, ze wysydzano z Samsunga i bodajze Xiaomi/Huaweia, ktory najpierw sie nasmiewal
- śmiano się z notcha, kiedy rok później co drugi telefon wyglądał podobnie do iPhone'ów?

@dubstract: no i jednak inne firmy potrafiły sobie z tym poradzić. tak tylko mówię, bo mi ten notch koło #!$%@? lata, w ogóle nie przeszkadza i nie rozumiem bólu dupy
@dubstract: Będzie wyśmiewanie AOD, bo szajsung ma coś takiego od wielu lat wraz z wypalaniem Amoleda w tym miejscu xD
Tak jakby wielkiego molocha przerastało dodanie opcji, gdzie godzina zmienia pozycję na ekranie.
Microsoft jakoś sobie z tym poradził w wygaszaczu ekranu w Windowsie 95, gdzie nie było statycznych wygaszaczy.
@stormkiss: no, teraz telefony mają dziurę w ekranie lub kamerę pod ekranem, która działa jak gówno. Idealnie!

Notch piękny nie jest, ale dziura w ekranie jest wg mnie dużo gorsza. Niestety przecieki mówią, że iphone 14 będzie miał taką dziurę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@advert: ta dziurka wg mnie nie jest lepszym rozwiązaniem od notcha. W dziurce w ekranie nie zmieścisz skanerów twarzy, które odpowiadają za technologię face id, z której korzystam od premiery iPhone X i w życiu nie zrezygnuję.

W iPhone 13 Notch ponoć będzie dużo mniejszy, jednak niestety Apple prawdopodobnie zrobi dziurkę za rok.
ta dziurka wg mnie nie jest lepszym rozwiązaniem od notcha.


@dubstract: jak Apple zrobi dziure zamiast notcha to nie bój żaby bo będzie to przynajmniej przetestowane i będzie działało z faceid tak, żeby było bezpiecznie i cacy (a może będzie dostępna jakaś nowa technologia juz). Oni się nie bawią w sprzedawanie prototypów.
@dubstract: Ah te wojenki. Fakty są takie: Apple robi porządny sprzęt i zoptymalizowany soft, ale od lat nie są innowacyjni i rozwiązania pojawiają się u nich z kilkuletnim opóźnieniem jak są już dobrze dopracowane. A można się z nich pośmiać bo te kilkuletnie rozwiązania zapowiadają właśnie jako innowację. Tyle i aż tyle. A z producentów androidowych też się można pośmiać i też się ludzie śmieją, tylko aktualnie to właśnie producenci pod