Wpis z mikrobloga

Wyżej wytłumaczono, nagrzał się w środku i wybuchnął. Jak piekę ziemniaki to pierw je podgotowuję ok.10 minut w bulgoczącej wodzie, potem nacieram tłuszczem z sola i ew. ziołami a potem piekę. nigdy nie wybuchły, może także dlatego że smaczniejsze do takich dań sa troche starsze ziemniaki z grubszą skórką.


@arinkao: Właśnie sobie zapisałem twój wpis i jutro będę testował, prawie 30 lat chłop żyje i nie wpadł na pomysł żeby wrzucić
@Kroledyp: Jakie lubisz, pewnie jak każdy masz prowansalskie, fajny tez jest rozmaryn, na poczatek możesz dać bez ziół, posmaruj je tłuszczem, może być olej a najlepiej masełko.
Można zjeść z obiadem albo przekroić i do środka połozyć sos czosnkowy zrobiony z serka twarogu z czosnkiem i szczypiorkiem (gzik) albo jak ja: jogurt grecki i czosnek z zielona cebulą.
arinkao - @Kroledyp: Jakie lubisz, pewnie jak każdy masz prowansalskie, fajny tez jes...

źródło: comment_1631654294CH5ezONQTQFIRJBiE2jLZE.jpg

Pobierz
@odysjestem: Miras, ale ten sos np z torebki mam wlać do worka i tam dać też kartofle żeby to się tam gotowało, czy jak? Jak możesz to objaśni trochę ;-) Boje się że instrukcja będą nie jasne i kot umrze albo złamię sobie rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)