Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saru1299: zabawne, jak sobie przypomnę kiedy zaczynałem ze swoją różową to nawet nie zwróciłem uwagi na cycki, bo tak się ubierała i takie zdjęcia miała na "Fotce" (to se ne vrati xD), że nie było tego widać. Pierwsze co mnie z wyglądu przyciągnęło to włosy i twarz, a później dopiero się okazało, że ma w dodatku fajne cycki. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Saru1299: No jak celujesz w mężczyzn, którzy mogą mieć każdą i zależy im tylko na seksie to się nie dziw, że patrzą na urodę, bo tylko to się liczy w takim rodzaju znajomości. Wiesz, do seksu XD

A to, że Ty szukasz wielkiej i długiej miłości w przystojnym facecie, który może mieć każdą i się dziwisz, że on Cię nie chce na więcej niż jeden raz to nie wiem, dla mnie
@Saru1299: Jestem zajęty ale mogę powiedzieć, że nie każdy facet patrzy tylko na cycki i dupe. Ja np. Patrze czy kobieta mieści się w moim kanonie piękna.

@Saru1299: Musisz szukać starszych niż 16 latkowie i będzie ok. To normalne, że jak młody facet, to patrzy przez pryzmat seksualności, ale później się to zmienia i raczej człowiek szuka stabilnej relacji z normalną kobietą a nie cycków i cipy, bo z tymi dwoma rzeczoma nie da się żyć na dłuższą metę. Nie wiem gdzie szukasz, ale tinder i inne nie jest raczej dobrym miejscem, bo tam w gruncie rzeczy chodzi
Nie wiem czy cud. Dla mnie to nie jest najważniejsza rzecz, nie wiem co niektórzy w tym widzą. Intelekt i cechy charakteru są dla mnie ważniejsze niż fizyczne bo na takim czymś nie da się zbudować normalnej i stabilnej relacji na dłużej. Tak po prostu, nie umiem sobie tego inaczej wyobrazić.


@Rzeszowiak2: oj tak byczku, +1.