Wpis z mikrobloga

Wczoraj w Świdnicy około 16, ktoś uszkodził znajomemu samochód i uciekł z miejsca zdarzenia (ul. Skłodowskiej Curie, parking przed spółdzielnią). Świadkowie mówią o białym busie, ale to nie jest potwierdzona informacja. Policja ma zabezpieczyć monitoring z okolicy, brak AC, więc wszelka pomoc w celu ustalenia sprawcy i plusy dla zasięgu mile widziane.

Sprawca ma prawdopodobnie uszkodzony prawy przód i bok,

Tu można pisać bezpośrednio FB Messenger
Albo mi na prv.

#csiwykop #wykopefekt #motoryzacja #auto #swidnica #wroclaw #dolnyslask
niepodszywamsiepodbiauka - Wczoraj w Świdnicy około 16, ktoś uszkodził znajomemu samo...

źródło: comment_1631781317nwUJu50TZL8qN5FY80iddb.jpg

Pobierz
  • 55
@StaryMokasyn: Wypromowanie postu poprzez zaplusowanie w żaden sposób nie wiąże się z żadnym miejscem. Możesz od urodzenia mieszkać na Antarktydzie i nic to nie zmieni. ¯\_(ツ)_/¯

W związku z powyższym dziwię się, że zaakcentowałeś swoją pomoc zaznaczając, że robisz to mimo tego, że to nie stało się w twojej okolicy.

Mamy ci być bardziej wdzięczni, czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryWedrowiec:
Ociefranek. Tak patrzę na to co piszesz czasem na tym portalu i na Twój opis i myślę, że jeśli zorganizować zawody, miałbyś szansę na czołowe miejsce.

Tymczasem, odpowiadając na Twoje pytanie -nie oczekuję żadnej wdzięczności. Wyraziłem tylko myśl i sympatię do sprawy OPa w ten, a nie inny sposób.
Schlebia mi Twoja ciekawość i chęć poznania moich procesów myślowych i mam nadzieję, że te wyjaśnienia zapewnią Ci spokój ducha a
@niepodszywamsiepodbiauka: zgadzam się z przedmówcą, u mnie jak miałem zdjęcie i świadka to te nieroby z milicji odesłali mnie do ubezpieczyciela, abym sobie "po znajomości" namierzył sprawcę.
Żeby jednak było optymistycznie: wystawcie od razu taką samą prośbę na wszystkich lokalnych grupach. Od razu. Niedawno ktoś w mojej lokalnej grupie wystawił podobne ogłoszenie, okazało się, że przejeżdżałem tamtędy w okolicy zdarzenia. Na szczęście kamerka nie nadpisała jeszcze tego przejazdu, więc zgrałem to