Wpis z mikrobloga

#uk #amazon Tak się zastanawiam, jest ktokolwiek kto mieszka w UK i nie posiada Amazon prime? Bo przed chwilą rozkminiałem, że z moich znajomych ma dosłownie każdy. Oczywiście wiadomo przeważnie 1 prime - 1 gospodarstwo domowe, nie że w rodzinie mają 4 wykupione ;) A jak u Was, macie prime czy nie?

Posiadasz Amazon prime?

  • Jeszcze jak 42.5% (82)
  • Nie 57.5% (111)

Oddanych głosów: 193

  • 32
@filip_k: My to w domu zawsze mamy wyrzuty sumienia, bo nie oszukujmy się amazon to światowe zło, ale #!$%@? jest tak wygodny. Śmiechłem ostatnio jak znajomy patyczki do uszu zamówił bo miał lenia - za 80p... darmowa NDD no ludzie xD Plus ja to też lubię pozostałe usługi z prime od video, przez gaming po darmowe suby na twitch itd
@mielonkazdzika też nie miałem, nie potrzebowałem ale jak kupiłem tablet Amazona to dorzucili prime na 6 miesięcy i zostało. Wygodne jest to, że możesz zamówić jakieś pierdoły i będą następnego dnia a nie musisz się przekopywać przez eBay aby znaleźć ofertę która nie wysyła towaru z chin z miesięcznym czasem oczekiwania. Aczkolwiek trzeba uważać bo czasami ceny z kosmosu.
No i zamawianie rzeczy które się kończą w domu, trzeba je kupić w
@Wujek_Fester: Stary mnie to naprawdę boli, bo amazon jako firma to zło, gówno monopolista, wyzyskiwacz, tyraktujący pracowników jak śmieci itd itd ale serio - jest za dobry dla klienta żeby nie korzystać.

Aczkolwiek trzeba uważać bo czasami ceny z kosmosu.


@Pieron: kiedys dostalem protipa - elektronika ponizej 5f tylko na ebay - w sensie jakies gownokabelki, przejsciowki itd. I faktycznie jest przewaznie taniej.