Wpis z mikrobloga

Po pol roku męczenia The Medium udało mi się w końcu skończyć. Myślałem, że to krótka gra na max 5h, a długość mnie zaskoczyła ale za razem nie dłużyła się przez zmianę scenerii i w miarę ciekawą fabułą. Nie jestem fanem przygodówek ale grało mi się różnie bo były sekwencje ciekawe jak i nudne. Gra warta sprawdzenia w ramach GP, ale nie dałbym pełnej ceny premierowej. Niedługo wychodzi na ps5 więc polecam sprawdzić jak spadnie do ceny 40-60 PLN lub jak wpadnie do plusa.
Co do promowanego podwójnego renderowania świata to bardzo naciągane bo ten podwójny świat dostępny jest tylko w oskryptowanych sekwencjach. Coś jak natychmiastowa zmiana światów w ekskluzywnym szopie na konsoli Japończyków.
#xbox #xboxseriesx #ps5 #gry
Policjant997 - Po pol roku męczenia The Medium udało mi się w końcu skończyć. Myślałe...

źródło: comment_1631795125NOgNWAeOTJKgllx9LPfmwy.jpg

Pobierz
  • 14
@PNEUMA40 grałem przed Medium i to była gra która mnie wynudzila w życiu i ponad rok mi zajęło jej przejście xD Jedyne co w tej grze mi się podobało to bardzo świetnie wyglądający las. Las wyglądał po prostu jak las. Za to w Medium las wygląda jeszcze lepiej.
@Policjant997: Też właśnie skończyłem (na PS5) i to jest gra na max 7/10. Gameplayu szczególnie w pierwszych godzinach jest bardzo mało. Samo chodzenie, "zagadki" arcybanalne. Trochę lepiej się robi w dalszej części gry, ale tez bez rewelacji. Nie oczekuję, że gra musi być napakowana akcją, ciągłym zaliczaniem zagadek czy skradaniem się, ale jednak proporcje powinny być lepiej rozłożone. A szkoda, bo wygląda momentami naprawdę świetnie, swojskie klimaty tworzą świetny klimat i