Wpis z mikrobloga

Dobra czas na przewietrzenie tagu #perfumy w którym jest praktycznie tylko #stragan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki zapach ostatnio testowałeś i bardzo Ci się spodobał, ze myślisz o zakupie całego flakonu albo już to zrobiłeś?
No to ja zacznę. JPG Le Male, po 2 psikach zakochałem się ;)
Versace Eros - napisano o tym zapachu już wszystko i wszędzie go pełno, ale nie znałem , sprawdziłem i jest zajebisty, mięta, jabłko, wanilia.. Ale jaka duża trwałość . No i jakiś czas temu kupiłem flakon YSL Blue Eleqtrique - mocniejsza wersja aktualnych wypustów pierwowzoru - Jak ktoś ma Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme z tego roku czy tam z poprzedniego i narzeka na trwałość to koniecznie spróbujcie wersji Blue Eleqtrique. Trzyma poziom!
GodALLU - Dobra czas na przewietrzenie tagu #perfumy w którym jest praktycznie tylko ...

źródło: comment_1631820653IQ6ysavQmduPdFJacsIJ0P.jpg

Pobierz
  • 13
@GodALLU dawno dawno temu testowalem halloween man x, a ze ostatnio poszlo info ze jest w dobrej cenie (dzieki komus!) to kupilem. Pierwszy psik i niuch i sobie mysle.. kurde podobne do Uomo Signature ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale pozniej przy dry downie - mmm swietny zapach. Czytalem opinie ze ludzie czuja tam kawe, ja ani troche.. bardziej herbate tam wyczuwam. Idealny zapach na z zblizajaca sie jesien/zime
@GodALLU: Oprócz moich signature scent które się kończą i tom fordów które są drogie to DHI lub Bvlgari man in black ale prędzej man in black. tzn. jakbym miał wolne 350zł to i tak kupiłbym man in black essence bo jest kozak. Kasy teraz tylko brakuje. Szkoda ze wycofali tego essence, bo zamiast skóry jest kakao z drewnem i jest meega :) różni się dosyć od podstawki.

Kolejne to Rasasi La
@GodALLU U mnie zdecydowanie Tom Ford Beau De Jour. Mam jeszcze odlewkę, ale kiedyś trafi do mnie flakon. No chyba że Davidoff Zino okaże się wystarczająco dobry dla mojego nosa nowicjusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym chciał A*mena pure malt, ale takiego który nie znika ze skory po 2h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś coś? Jakiś stary batch powinienem szukać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: Al Haramain Amber Oud Rouge - czyli klon BR540 Extrait, dawno żadne perfumy mi się tak nie spodobały i w sumie otoczeniu też, i choć wąchałem kilka innych tańszych klonów Boccarta to ten jest kilka poziomów wyżej. Szkoda tylko że jest już prawdopodobne wycofany, a ja mam tylko 120 ml w zapasie
@GodALLU:
- Tauer Perfumer No. 09 Orange Star - piękna soczysta mandarynka na charakterystycznej dla Andy’ego Tauera ambrowej bazie
- Stephane Humbert Lucas 777 Taklamakan - genialny zapach, liniowy ale pachnie bardzo bogato, świetnie zmieszane składniki w idealnych proporcjach
- Histoires de Parfums 1828 Jules Verne - przyjemny męski świeżak cytrusy, pieprz, nuty leśne i odrobina dymiącego kadzidła
@GodALLU: po 4 miesiącach na tagu, wysłaniu około 60 zapachów które nie podeszły, pozostawieniu sobie około 50 które mi się podobają lub chciałbym dać jeszcze im szansę, doszedłem do wniosku że ewidentnie rzeczy które mi się najbardziej podobają to te cztery na obrazku. Jedne są bardziej słone (AdP, Bottega), inne trochę słodkie(Batucada), niektóre bardziej wytrawne (Timbuktu). Ale wszystkie cztery mają w sobie jakiś wspólny pierwiastek. Jak podobają ci się jedne z
Borelioza666 - @GodALLU: po 4 miesiącach na tagu, wysłaniu około 60 zapachów które ni...

źródło: comment_1631858057Dvbffmi68k4ydadykLFAuL.jpg

Pobierz
@GodALLU: Ja szukałem ostatnio zapachu na wieczór i choć wiedziałem wcześniej, że świetnie sprawdziłby się dobry również na zimę oraz jesień Spicebomb Extreme to powąchałem The Most Wanted od Azzaro i muszę przyznać, że jest naprawdę świetny. Moja partnerka również zachwycona także najprawdopodobniej w najbliższym czasie będę polować.
@Antiax: również polecam wanted by night, podoba się kobietom - idealny na randkę. Zastanawiam się czy nie spróbować jeszcze perfum Bentley, bo są w podobnym klimacie