Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio wpłaciłem trochę LTC w Bitomacie (shitcoins.club) i postanowiłem je przetrzymać w ichniejszym kantorze w celu przesłania dalej. Niestety, ale okazało się, że wstrzymali moją transakcję, cytując:

W dziale technicznym powstało pytanie do Pana: dlaczego wysyła Pan do nas kryptowalutę a następnie zleca Pan od razu Jej wysyłkę na inny adres?


Jedyne, co oferują to zwrot na adres skąd te LTC przyszły (czyli adres Bitomatu). Mimo kilkukrotnego wspominania jak opóźnionemu, że nic mi nie da zwrot na adres ICH Bitomatu, dalej stoją przy swoim.

Miał ktoś podobną sytuację? Infolinia nie działa, a na maile odpisują wyrywkowo albo po kilkukrotnym przypomnieniu

#bitomat #kryptowaluty #bitcoin #litecoin #shitcoinsclub
  • 14
@Zoltan20: mógłbyś opisać sytuację bardziej prezycyjnie? wysłałeś LTC ze swojego portfela do bitomatu czy wypłaciłeś LTC z bitomatu na adres kantoru?
@Zoltan20: nie można tak robic, możesz albo sprzedać albo odeślac na Twój portfel. Po co Ci w ogóle bitomat jak chcesz przesłać jedynie na inny portfel? Oni Ci tego nie przesla dalej bo się boją że chcesz wyprać przez nich swoje LTC
@a38v tak jak napisałem, wpłaciłem gotówkę w Bitomacie na ich kantor, więc cała transakcja była w obrębie shitcoins

@thunder08 AML jest od 15k€. Więc wpłacając gotówkę, mogę odesłać te pieniądze na inny portfel (który może być lub nie mój)

@Corona_Beerus no niestety, fizycznie nie, ale były przypisane do moje konta w kantorze, więc domniemywać można, że są moją własnością
@Zoltan20: tak to nie da rady w żadnym kantorze że wysyłasz kryptowalute na ich adres i z ich adresu wysyłasz dalej xD

Zamieniłeś fakty xD można kupić za gotówkę kryptowalute na ich adresie w kantor/bitomat i dalej wysłać na inny adres
@Zoltan20: Wysyłałem w lipcu USD po sieci tron także na usługę kantor i normalnie chciałem gotówkę wyłacić.
Transakcja u nich do dzisiaj jest nie widoczna mimo że wszystko jest ok. Wiele razy wpłaty przez trona u nich dziwnie działały i wyglądało to że zasysaja wszystko przez jakąś trzecią firmę a strona jest tylko nakładką na jakąś baze danych firmy trzecieć

Pisałem z 20 maili, spamowałem na fejsie, 4 razy dzwonilem. Tam