Wpis z mikrobloga

Wrzucają jego twitty do swoich artykułów o Krulu. Ostantio widziałem, jak wrzucali twitty @gromota.


@Neubert: Tweety @gromota były wrzucane przez TVN24. Piękny przykład manipulacji oraz
inżynierii społecznej

powtarzam słowo klucz INŻYNIERIA SPOŁECZNA - dwóch etatowych pracowników fundacji batorego działa na dwa fronty tvp.info oraz tvn24. Tak się manipuluje Polakami!

Wiadomo jakie plemię chce zniszczyć Polskę ale nie będę pisał po moderacja skasuje
UchoSorosa - > Wrzucają jego twitty do swoich artykułów o Krulu. Ostantio widziałem, ...

źródło: comment_1631875921dVPbJBCzkDwLlXUypaCsvg.jpg

Pobierz
Wrzucają jego twitty do swoich artykułów o Krulu. Ostantio widziałem, jak wrzucali twitty


@Neubert: swoją drogą, ciekawe czy TVPiS też tak chętnie wrzuca jego wpisy, jak jedzie po PiSie, czy tylko jak jedzie po konfedeszurii
@Trixie: Nie, bo wrzucają tylko to co im pasuje do narracji. Widzą twitt z dużo lajków, pasuje treścią do tekstu to wrzucają. Nie sprawdzają innych wpisów tego autora. To są ci ich [INTERNAUCI]
Myślisz, że dlaczego przy moich sarkastycznych komentarzach dodaję obecnie /sarkazm? Bezmyślna część Wykopu bardzo często nie rozumie znaczenia tego słowa. Udanego piątunia. ()


@Phyrexia: Sodawanie sarkazmu w internecie to niewiele ponad marne prowo. Sarkazm i ironię rozpoznaje się głównie po tonie głosu, w tekście jest mylące, bo nigdy nie wiesz czy to sarkazm czy ktoś jest po prostu debilem.