Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego mężczyźni są tak zależni od kobiet? Czy w pracy, czy idąc ulicą czy nawet w tym głupim internecie wszystkim odwala na punkcie kobiet. Poza swoimi pieniędzmi są w stanie oddać także resztki godności. Jak miałem dziewczynę jakieś 2 lata temu to może po miesiącu czasu stwierdziłem, że zamiast spotykać się z nią to wole sobie w domu pograć w coś fajnego albo z ziomkiem iść na browara. Teraz może wyjdę z jakąś z tindera raz na 2 miesiące a i tak po spotkaniu mam wrażenie, że nie potrzebnie straciłem czas. Na prawdę rzadko która jest ładna i na prawdę rzadko która ma coś ciekawego do powiedzenia. Co zachodzi w głowach jak widzicie jakąś na ulicy? Czemu jest tyle spermienia w komentarzach pod zdjęciami? Baba z twarzą zasłonięta telefonem i 50 komentarzy jaka ona piękna. W pracy jak jakiś ziomek przyjdzie na obiad to nikt się do niego nie odezwie tylko on musi prowadzić gadkę w towarzystwie żeby nie być dziwakiem, jak przyjdzie laska to już się wszystkim micha cieszy i zagadują, dopytują, żartują sobie. Dosłownie wszędzie gdzie nie pójdę jest to samo i w każdym czasie. Czy chodziłem na studia, czy jestem w pracy, na ulicy, w sklepie, w internecie.

Samiec alfa XXI wieku? siłownia żeby być atrakcyjnym dla kobiet, muszę być wysoki dla kobiet, pewny siebie dla kobiet, nie okazywać uczuć dla kobiet, mieć zainteresowania dla kobiet, dobrze zarabiać dla kobiet, fajne auto, drogie ciuchy, niebieskie/czerwone/czarne pigułki żeby analizować sytuację na rynku, brak nieśmiałości, jakieś zakola, fryzura, czy jej nie urażę, czy jestem za mało męski, gdzie ją zabrać, co jej kupić, jak zaimponować, co robić jak się nie odzywa, depresja bo nie odpisuje, alkoholizm...

I absolutnie nic nie mam do tego żeby być nieśmiałym, chodzić na siłownie, rozwijać się. Mam też gdzieś wszystkie pigułki i zdaje sobie sprawę ze złej sytuacji na rynku matrymonialnym ale czemu całe życie podporządkowujecie kobietom?

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #tfwnogf #spermiarz #spermiarzalert #spermiage #blackpill #tinder #mgtow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614491f2942c94000b1dd018
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego mężczyź...

źródło: comment_1631909023wi3z74aIJiONlMOB3vzTN9.jpg

Pobierz
  • 59