Wpis z mikrobloga

LOGO się nie odmienia, który nauczyciel zaakceptował ten wydruk ?!


@baszmar: niby nie, ale nie do końca :-)

19.03.2003


Musimy przede wszystkim zapytać, czy logo jest odmienne. Według najnowszego Uniwersalnego słownika języka polskiego PWN, który się właśnie ukazał, jest to słowo nieodmienne. Zgodnie z tym wypada mówić np. jedno logo i dwa różne logo.

Można się jednak założyć, że słowniki za jakiś czas będą informować o fakulatywnej odmianie (dwa logo lub
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@OCIEBATON: @Hekun: jakieś 10 lat temu jak zaczynałem technikum to miałem mechanikiem co miał łeb jak sklep. Tu dziekanem, etat, tu książkę wydał, no kozak, ale za kołnierz nie wylewał xD. Pamiętam jak ma początku roku zrobił zrzute po jakieś 20-25 zł na jego książkę do nauki xD #!$%@? zebrał z 700-800 i oczywiście temat się urwał xD ja to nawet nie wiem czy taka książka w ogóle istnieje xDDDD
niby takie śmiechy chichy ale u mnie na uczelni, kto kupił książkę od prowadzącego ten zdawał (oczywiście nieoficjalnie) i coś z prawdy w tym było


@Hekun: u mnie były "3 artefakty" do zdania zajęć, książka, kodeks i notatki (czyt. przepisywanie książki którą miałeś xD), jak chociaż jednego zabrakło to miałeś egzamin xD Polskie uczelnie w pigułce