Wpis z mikrobloga

mam to samo, tak 15minut to tak w sam raz, później już mi się nie chce


@Greensy:Tu nie chodzi o to, że mi sie nie chce. Ten tag wysysa życiodajną energię. Im dłużej tam siedzę, tym bardziej chce sie za##bać xD

Naprawdę można dostać depresji od czytania tego wszystkiego. Nie ma tam nic, ale to k#rwa ani słowa pozytywności.(ʘʘ)
@Morbid-: to idź do terapeuty/psychiatry. Pisanie smetów na wykopie tylko pogłębi twoją chorobę.

@CulturalEnrichmentIsNotNice: myślę że ten tag jest o wiele bardziej szkodliwy dla młodszych ludzi bo zwiększa leniwość i opieszałość osób które nie są w pełni dorosłe. Innymi słowy, mogę to praktycznie nazwać hodowlą osób w przyszłości bezdomnych.

@Mr_3nKi_: o tym właśnie mówię w odpowiedzi wyżej, to tak jakbyś spadał w nicość a reszta zamiast podać rękę to
@Greensy: Bo takie głupie czasy nastały. Obecnie, kto nie ma odpowiednich cech wyglądu, inteligencji, wpływów oraz nie umie dostosować do realiów obecnego świata ten zostaje w tyle. Poza tym duży wpływ mają na to demografia, oraz miejsce zamieszkania (bardzo dużo osób tutaj pochodzi z regionów wiejskich, gdzie nie ma wielkich perspektyw).

Moje życie jest już zmarnowane, co próbuję coś naprawić to następuje kolejne potknięcie i tak w kółko. Jestem już za