Wpis z mikrobloga

Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu ufa 42,5 proc, nie ufało 45,6 proc. pytanych. Donald Tusk uzyskał 30,5 proc. wskazań pozytywnych i 54,9 proc. negatywnych.


Pinokio, który bezczelnie dyma większość Polaków na hajs, ma większe zaufanie niż wasz ten cały cesarz europejski XD Ze znanych polityków gorzej od niego wypada Kaczyński, a różnica jest naprawdę niewielka. (28,3 pozytywnych i 57,7 negatywnych)

Prawda jest taka, że młodzi ludzie raczej nie mają zaufania do Donalda Tuska. To nie jest osoba, która może odmienić losy i przejąć władzę. Ludzie potrzebują kogoś młodszego, świeższego, który jeszcze ich nie zawiódł. Dlatego możemy zauważyć pewne trendy w popieraniu młodszych kandydatów. Młodzi na prawicy szaleją za Mentzenem, liberałowie za Trzaskowskim (chociaż jakoś super młody to on nie jest, ale wizerunek taki ma), a na Lewicy to nawet się nie wypowiadam, jakieś tam aktywiszcza bezpłciowe XD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpo #bekazpisu #sondaz #wybory #4konserwy #neuropa #konfederacja #polityka
Pobierz S.....y - > Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu ufa 42,5 proc, nie ufało 45,6 proc. p...
źródło: comment_1632207639TjYjv0DiGJmBY6dKuAvVo9.jpg
  • 37
@do_abordazu: Jesteś wyjątkowym ignorantem, lecisz na czarno. Z całej mojej black listy powinienem cię wyróżnić jako top dzbana.

@sin89: Mentzen nie skończy jak Wipler, bo jest zdecydowanie lepiej przygotowany. On tak naprawdę już rok temu zaczął swoją kampanię prezydencką na 2025, o czym już pisałem wcześniej. Gość wykorzystał okazję do rozwoju swoich biznesów, wzrostu popularności i korzysta też na tym politycznie

Nie ma alternatywy dla młodych w PiSie, bo PiS
Nie znam nikogo w przedziale 20-30, kto głosuje na PiS.


@Sok_Mandarynkowy: dowód anegdotyczny to żaden dowód, zwłaszcza jeżeli dotyczy partii wstydu

IPSOS. 2 % poparcia 18-29 XDDD


@Sok_Mandarynkowy: znowu manipulujesz, fikołki godne tokio wrzuciać te 2% które wynosi zapewne więcej niż liczba głosów konfy i popierać się:

18-24 Konfederacja liderem.


@Sok_Mandarynkowy: 25-29 już nie pasuje do narracji więc pomijasz xD

Większość ludzi pamięta jak beznadziejny był jego rząd.


@
@Deska_o0: Gościu. Podesłałem ci raport IPSOS, gdzie ja manipuluję? Pokaż mi choć kilka takich, które poprą twoją tezę, że młodzi na prawicy głosują na PiS.

Chyba, że ty jako "prawicę" zaliczasz jakichś patologicznych Sebów, którzy ciągną 500+ na alkohol i zagłosują na tego, który im da. W takim razie współczuję.
pracujący wtedy


@Deska_o0: Zabawne, że powołujesz się na pracujących.

Stopa bezrobocia "za Peło" w 2013 roku wynosiła po 5 latach ich rządów 14,2 (wzrosło z 11,5 kiedy PO przejęło władzę)
Stopa bezrobocia w 2020 wynosiła 5,5 (spadło z 11,9 kiedy PiS przejęło władzę)

Przestań się ośmieszać ze swoją idolizacją Tuska. PiS wygrało głównie dzięki beznadziejności Platformy i takie są fakty. ¯\_(ツ)_/¯
Podesłałem ci raport IPSOS, gdzie ja manipuluję?


@Sok_Mandarynkowy: napisałem, mogę raz powtórzyć:
dla konfy 18-24
dla pisu 18-29 gdzie wynik jest porównywalny z łączną liczbą głosów na konfederacje
i po tym stwierdzasz że pis nie ma poparcia bo nie znasz nikogo kto przyznawałby się do głosowania na partię wstydu xD

Chyba, że ty jako "prawicę" zaliczasz jakichś patologicznych Sebów,


@Sok_Mandarynkowy: to trzon polskiej prawicy

Stopa bezrobocia "za Peło" w 2013
@Sok_Mandarynkowy: ale przecież dobrze ci tutaj mówi. Podajesz jeden sondaż w którym PiS ma 2% (xD), a w drugim który ma 17%. Nie czujesz tego, że coś tutaj jest nie tak?

W wyborach parlamentarnych w 2019 roku PiS uzyskał 26% poparcia w przedziale 18-29 lat. Najwięcej ze wszystkich partii. I co? Uważasz, że już się to poparcie rozpłynęło do jakiegoś marginesu?

Prawda jest taka, że młodzi jak najbardziej głosują na PiS.