Wpis z mikrobloga

Na serio ktoś jeszcze wierzy, że opozycja rozliczy po wyborach przestępców z pis?
Wszyscy wspólnie bawią się wesoło - opozycja wraz z najbardziej skompromitowanymi zbrodniarzami, wspólnie srając na sprawozdanie z działalności NIK, które właśnie ma miejsce w Sejmie, oraz SRAJĄC NA NAS, NA WSZYSTKICH POLAKÓW!
Bawią się wraz z dziennikarzami, którzy potem wciskają nam kity, że musimy przestrzegać obostrzeń albo płacić więcej na ich koryto.


Myślicie, że ktoś ich rozliczy? Myślicie, że sami się rozliczą? Myślicie w ogóle????

To państwo to mafia ()

#polska #antypolskirzadpis #bekazpisu #bekazpo #mazurek #mafia #panstwozdykty #panstwomafijne
Pobierz toznowuja - Na serio ktoś jeszcze wierzy, że opozycja rozliczy po wyborach przestępcó...
źródło: comment_1632218766Y3Cqk36M6ZLMk46zeaQPPH.jpg
  • 11
@jaroty: W komentarzach pod wykopaliskiem pisali, że jednak to nie on, to by była sensacja( ͡º ͜ʖ͡º)
Mnie za to zastanawia ta babka w żakiecie w paski na zdjęciu w budką. Na miliard procent ktoś miał taki w programach tv, nie wiem czy nie piekarska...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@to_znowu_ja: #!$%@?. Lepszych zdjęć Budki albo Kosiniaka nie było aby pokazać, że się bawią? Jak byk widać ucieszone ryje pisowców i skwaśniałego Budkę.
Jak ktoś zaprasza cię na urodziny to nie wypada pytać o pozostałych gości i od tego uzależniać przyjście. No ale Budka powinien pomyśleć, że na pewno będą jakieś pisiory i po prostu nie przyjść.
@kopszmercen: Takie zdjęcia udostępnił Fakt ¯\_(ツ)_/¯ Autentycznie myślisz, że NIE WYPADAŁO nie przyjść?
Chciałbyś się bawić na imprezie z bandytami i złodziejami przy co drugim stoliku?? Z prawdziwymi bandytami, MAFIOZAMI, którzy zmieniają ustrój państwa, w którym żyjesz?
()

EDIT: A Neumanna jak wytłumaczysz? Jest CZŁONKIEM ZARZĄDU KRAJOWEGO PO ( ͡º ͜ʖ͡º)