Wpis z mikrobloga

Furgonetki jeżdzą po całym mieście więc mimochodem nawet osoby które nie chcą ich oglądać muszę wydzieć ich anty naukowe wysrywy.


@Mirrak: Wystyw to jest ten twój wpis Mireczku. Poczułeś nim urażony? Nie musisz go czytać. Przecież każda osoba oglądająca teledysk patoartysty mogła odwrócić wzrok jak się bawił w deptanie. Mogłeś scrolować dalej ¯\_(ツ)_/¯
@spere: czyli nastepnym razem jak islamscy terrorysci bedą obcinać głowę na żywo, to jak zmieszczą taki disclaimer i dodadzą jeszcze viewer discrection is advised to spox? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qluch: intensywnie używam internetu od lat, nigdy poza jednym przypadkiem nie wszedłem na strony typu sadistic, strony z obcinaniem głów przez isis, strony gdzie meksykańskie kartele obdzierają ludzi na żywca ze skóry. Bo mnie takie treści nie interesują, poza jednym przypadkiem, gdy sam musiałem świadomie wyszukać tę treść, i zdecydować o jej świadomym włączeniu i obejrzeniu. I nikt mi po ulicach nie jeździ obklejony z plakatami reklamującymi takie treści i prezentującymi
Internet daje wybór.


@Giban: chyba że widzisz zdjęcie buta Nergala udostępnione dziesiątki, jeśli nie setki razy na różnych stronach i portalach.

Furgonetka pod oknem nie


Zawsze można zamknąć okno i zasłonić zasłony. ( )
@Giban: oczywiście, że to nie to samo. Mam niewielką szansę zobaczyć tę furgonetkę w mojej piwnicy. A but Nergala na obrazie Maryi widziałem w różnych konfiguracjach bliżej nieokreśloną ilość razy. ( )