Wpis z mikrobloga

@Kawana: spoko, ja też, ale wczoraj dość solidnie dostałem. najciekawiej było, jak w 2017-2019 ciągłe wpłacałem, razem weszło chyba koło 20-25k pln, a w pamiętny dzień w marcu 2020 miałem z tego 950 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie tylko przez spadki, ale i własną głupotę i namiętne kupowanie szczytów i FOMO. ale odkułem się już z duuuużą górą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasha00: 5500 z 500k to #!$%@?, 5500 z 7000 to sporo. Dużo zależy od tego ile tam trzymasz cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak straciłeś ponad 50% to na razie Twój umysł żyje tym że przecież jutro, max pojutrze odbicie. Jak pójdzie kolejna krew dopiero dotrze że faktycznie tracisz. Ale jak to nie dźwignia to #!$%@?, musi wrócić kiedyś xD
20-25k pln, a w pamiętny dzień w marcu 2020 miałem z tego 950 zł


@jasha00: miałem wtedy podobnie to nie 2017 że każdy był Master, nauczka to nie trejdować 200razy na dobe, a dwa/cztery dobre trejdy lepszy zysk, jak kurs dlugofalowo spadkowy to short x1
@kawazpiwem: @nicspecjalnego: @Nolimit:

kupowałem gówna shillowane na reddicie, goniłem szczyty, sprzedawałem dna mnóstwo razy, no i to #!$%@?ęcie BTC w marcu 2020, a z nim całego rynku i miałem poniżej tysiaka z włożonych 20k+. ale dokupiłem w dole wtedy, w dosc dobre rzeczy wszedłem i teraz jestem nadal bardzo dużo na plusie.