Wpis z mikrobloga

@hellyea: ja nawet kanapki nie dostałem nigdy, ba nawet nikt z moich znajomych nie dostał, raz była sytuacja że żona kolegi przyniosła mu do pracy obiad. Ale to było tylko dlatego że zatrudnili nową dziewczynę i ta żona musiała przyjść i ocenić zagrożenie. Także nie wierzcie ze ktoś dostaje taki obiad to podstęp. No chyba że ten mąż w poprzednim życiu był jakimś zajebiscie dobrym człowiekiem i tak mi się los
@kjut_dziewczynka: Powiem szczerze, że jestem zaskoczona. Płatki podgrzałm w mleku z ksylitolem. Dodałam kakao i masło orzechowe i zblendowałam na gładko. U mnie biała warstwa to skyr, ale tak naprawdę można część masy płatki-mleko-ksylitol zblendować bez masła orzechowego i kakao i też w sumie powinien wyjść kremik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login23: ja niebieskiemu robię kanapki albo takie obiady do pracy i co? i ta ciapa tak się rano spieszy po prawie-zaspałem, że zazwyczaj nie zabiera ¯\_(ツ)_/¯
@maciej1984: Bardzo szczelne przykrywki mają te pojemniki. Ale i tak będzie uważał, bo tylko na gęstszy h zupach sprawdzaliśmy. Zazwyczaj zupy pakuje w słoiki, ale nie szkodzi sprawdzić.