Wpis z mikrobloga

Jaki jest często pojawiający się motyw w waszych snach?Wydaje się że u mnie jest to niemoc i bezbronność.Zwykle wygląda to tak,że uderzam kogoś lub coś czego się boje/chce zniszczyć i nic temu czemuś nie robię,a z każdym ciosem staje się coraz słabszy.

#przegryw #sny #pytanie
  • 20
@wilk633:
- że wchodzę jakimś tunelem do ciasnego pomieszczenia pod ziemią i potem ten tunel sie zwęża i boje sie wyjsc bo klaustrofobia
- ze nad moim domem nastepuje katastrofa lotnicza albo nawet kilka razy wahadłowiec był śniony
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Z tymi paraliżami też mi się parę razy zdarzyło.We śnie zwykle jestem na łóżku,panuje noc,a ja wiem że to sen i nie mogę się ruszyć.Czuję się jakby coś mnie przyciskało do łóżka i jestem słaby,strasznie słaby.U ciebie jest podobnie?Jak wyglądają te wizje?
@wilk633: Schemat jest powtarzalny, szumy uszne( bulgotanie krwi w bębenkach, imitują wiatr za oknem, potężną wichurę), widzę drzewo za oknem jak kołyszę się mocno od wiatru. A potem już, schizoidalne wizje, odmawianie modlitw, różańca po kilka razy, wybudzenie się, i chęć się #!$%@?.
@wilk633: mi się często, czasem kilka dni pod rząd śni wojna, jakieś działania wojskowe, generalny #!$%@?, wybuchy spadające samoloty itd. I nie wojna, że front jak na I i II światowej, ale miasta nie takie afganistan tylko nowoczesne jakiś nowy york, kraje azjatyckie, hong kong, często wewnątrz budynków głównie wieżowce. I o dziwo byłem tam zestresowany ale bez strachu liczył się cel, a jak się budziłem to cały spocony, ale sie
niemoc i bezbronność.Zwykle wygląda to tak,że uderzam kogoś lub coś czego się boje/chce zniszczyć i nic temu czemuś nie robię,a z każdym ciosem staje się coraz słabszy.


@wilk633: bardzo często, w życiu niby cwaniaczkiem jestem ale mam dużo leków
@PanBober: Czy w tych snach widziałeś wszystko własnymi oczami(tak jak na co dzień),czy z jakiegoś innego kąta?Pamiętasz może co wtedy mówiłeś,co myślałeś?Zwykle masz świadomość że to sen?
@wilk633: zazwyczaj jestem je w pełni zaangażowany widzę własnymi oczami i gadam jakąś wojskową mowa, bo zazwyczaj byłem w jakimś małym odziale to coś związane z tym snem, a nic abstrakcyjnego. A co do świadomości to raz mi się zdażyło, że wiedziałem, że to sen to zrobiłem szybki test rzeczywistości z zatykaniem nosa dla pewnościn ale chyba przez to że dawno nie praktykowałem LD to jak chciałem wpłynąć na sen nawet
@PanBober: Ciekawe.Czasami widzę w snach to co ma zdarzyć się w moim życiu.Kiedyś śmiałem się kiedy tak o tym myślałem,ale już nie.Jakiś czas temu zyskałem świadomość w owych snach i mogę je rozróznić od tych zwyczajnych,ale i tak chyba nie moge nic zmienić.Kto wie?Może ty masz tak samo i widzisz 3 wojne światową.Albo grasz zbyt dużo w battlefielda xD.
@wilk633: by coś zmieniać w snach warto znać jakieś tricki, jak np. Portale żeby się gdzieś przenieść, czyli nie probowac się teleportować a po prostu przejść przez jakieś drzwi, okno lustro i wiedzieć że jest tam miejsce gdzie chcesz sie udać, tak jak wchodząc do mieszkania wiesz na 100%, że będzie tam mieszkanie to w śnie masz wiedzieć, że będzie tam przykładowo ocean , ewentualnie się zacząć kręcić jak debil by
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilk633: powtarzający się motyw w moich snach to katastrofy/koniec świata/apokalipsa. Czasem powódź, czasem pożar, pękająca ziemia, wybuch samolotu za oknem, lawa z wulkanu itp. Po prostu coś co wygląda jakby to był już koniec.

Kolejny rodzaj snów to sny związane z aktualnymi wydarzeniami w życiu, ale to już raczej w miarę normalne, bo mózg jakoś trawi te wszystkie codzienne sytuacje i informacje.