Wpis z mikrobloga

Od razu #czujedobrzeczlowiek że ktoś taki jak @KingRagnar zrobił ekstra robotę! ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i właśnie spora część scen w tym serialu wywoływała u mnie cringe a jeszcze częściej po prostu niesmak i obrzydzenie. Uważam, że swoboda, z jaką twórcy operują w tym serialu ludzkim ciałem, dawno przekroczyła granicę części artystycznej. W serialu często możemy oglądać homoseksualne sceny seksu, orgie, mokre dildosy, penisy, cycki, waginy, transseksualne cycki, a także co już w ogóle wyglądało okropnie sceny porodu, w których wylewają się płyny ustrojowe, ale żeby jeszcze bardziej ukazać piękno porodu, twórcy serwują nam, najdłuższą sekwencję, jaką kiedykolwiek widziałem rozwartych, krwawych wagin wypchanych główkami noworodków. Jednym słowem temat tabu w tym serialu nie istnieje, co już w ogóle zostało przekroczone po porównaniu wytrysku w usta geja do komunii świętej, dlatego przestrzegam rodziców, że sense8 nie jest serialem dla młodszej widowni, a raczej dla pełnoletnich widzów.


Dziękuję! #neuropa #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski już wiem czego się nie dotykać. Nic nie mam do Was ale brzydzicie mnie. Nawet nie śmiem patrzeć na takie świństwo ale wiem że byliście, jesteście w mniejszości i będziecie. :-) Myślałem że to dobry Sci-Fi ale dzięki @KingRagnar już wiem że nie. Dzięki za oszczędzony czas!

#bekazlewactwa #seriale #film #netflix
  • 30
@Ptaszek99 Wiesz, tu już nie chodzi o to, jakie kto ma poglądy, bo myślę że sposób w jaki pewne sceny zostały pokazane w tym serialu może być odpychający tak samo dla osób o nazwijmy to konserwatywnych poglądach jak i tych postępowych. Po prostu twórcy serialu nie bardzo siłą się w nim na zmysłowość, czy jakiś może bardziej artystyczny przekaz bo nawet np scenę porodu można pokazać jako podniosłe wydarzenie bez zaglądania aktorce
a także co już w ogóle wyglądało okropnie sceny porodu, w których wylewają się płyny ustrojowe, ale żeby jeszcze bardziej ukazać piękno porodu, twórcy serwują nam, najdłuższą sekwencję, jaką kiedykolwiek widziałem rozwartych, krwawych wagin wypchanych główkami noworodków


@Ptaszek99: czemu to nie jest pogrubioną czcionką? To też jest obrzydliwe...
@ghfkf: to logiczne - jestem hetero jak 98% społeczeństwa więc chcę oglądać sceny hetero. Homo mnie brzydzi. Akceptuję Was, będziecie mniejszością mimo wszystko i nie życzę sobie takich widoków. Wiem że jesteście ale jest to obleśne.
@Ptaszek99: pełna zgoda - naturalistyczne sceny seksu i narodzin są tak straszne i surrealistyczne, że porządne konserwy z porządnych bogobojmych domów nie powinny na to patrzeć.

Lepiej byśta obejrzeli coś porządnego i mniej obrazoburczego, np. kawałki dżemu w roli rozrywanych płodów na antyaborcynnych ciężarówkach jeżdżących po ulicy. O, albo tortury i rozrywane strzępki ciała w przepięknych i poetyckich scenach z Pasji Gibsona, w końcu sam papież polak powiedział "tak było".

A
@shiromaru: ale ja to akceptuję że chcą się kochać, i że jesteście mniejszością i że BĘDZIECIE. I że istniejecie.

Mnie tylko to brzydzi i nie życzę sobie takich widoków. Masz to zaakceptować tak samo jak ja akceptuję Was że istniejecie i że chcecie być razem. Mi nic do tego co robicie w łóżku. Byleby tylko prywatnie.