Wpis z mikrobloga

@Raptorzof: Mam 2 intercomy t-max i jest to dramat - od nowego szumy, problemy ze sparowaniem, praktycznie się nie da tego używać. Najśmieszniejsze, że nawet z ładowaniem mam problem, bo wtyczka jest niby standardowa, ale firmowe kabelki mi się zapodziały, a każde inne blokowała uszczelka, w końcu musiałem strugać końcówki żeby wchodziły. Nie polecam.
@Raptorzof: jak tani to ja polecam Ejeas V6. Używamy z kolegą na wypady i jest zadowalający. Bez żadnych trzasków i szumów, zasięg deklarowany przez producenta jest prawdopodobny. Do 120 km/h da się zrozumieć rozmówcę. Bateria wytrzymuje 8h trasy. Jedyne minusy to czasami mają opór podczas parowania oraz jak masz podłączony telefon bluetooth to potrafi po zakończeniu rozmowy telefonicznej nie odnaleźć drugiego intercomu. Jednak rozważając stosunek ceny do jakości to mogę polecić
@bystrygrzes
@Raptorzof
Też polecam freedcon-a mam chyba t-conn ( z wyświetlaczem LCD, nie z ledami) i działa jak dla mnie całkowicie ok.
Bateria wytrzymuje cały dzień jazdy, radio nawet łapie sensownie, bt działa ok, jeździliśmy z różową na dwa Moto to na spokojnie dało się rozmawiać-ale nie sprawdzałem maksymalnego dystansu.
@Raptorzof: interphone tour f5, co prawda trochę więcej niż 500zł, ale jakość jest genialna - bateria trzyma kilkadziesiąt godzin słuchania radia po bt, przyciski da się obsługiwać nawet w grubych rękawicach, jakosć rozmów jest taka, że dzwoniący nie wie, że jadę na moto.