Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kraków jesienią.
  #krakow #jesien

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  #rozdajo #chwalesie

  Mirki i Mirabelki. Jestem z Wami od prawie już 13 lat. Udzielałem się raz więcej, raz mniej, ale na pewno Wypok jest ważnym elementem, wieczornego lenia przed komputerem.

  Ogólnie pracuję w branży HoReCa w małej, ale pięknej miejscowości w Małopolsce - w Bobowej. Prowadzimy restaurację, hotel, organizujemy wesela, chrzciny itd. Dodatkowo produkujemy pierogi i sprzedajemy je w okolicznych sklepach.

  W trakcie pandemii i lockdownu padł pomysł sklepu internetowego z naszymi pierogami. Dostarczanymi do paczkomatów. Pakowanych w atmosferze ochronnej. Fajnych i smacznych. Mieliśmy sprzęt, zasoby i chęci aby to zrobić. Zanim postawiliśmy sklep, zrobiliśmy zdjęcia itd, przetestowaliśmy wszystko, to nas znów otwarli i zaczęła się ostra praca z weselami. Dlatego sklep odpaliliśmy dopiero teraz.

  I z racji tego, że społeczność wykopu jest bardzo bliska mojemu sercu, chciałem rozlosować wśród pulsujących 10 kodów rabatowych do naszego sklepu. Kod rabatowy oczywiście rabatuje 100%, więc płacicie okrągłe 0zł. Kod obowiązuje na zakup 1 dużego boxa (u nas jest to 8 paczek pierogów).

  Losowanie 24.10.2021 o godzinie 22.00.

  Nie wiem czy powinienem podawać adres sklepu czy nie - ale najwyżej Szanowny Wszystkowiedzący Umiłowany Pan/Pani Admin II Litościwy usunie - https://sklep.pierogibobowskie.pl

  Pozdrawiam Was Mirki!
  Marcin Szczepanek
  pokaż całość

  odpowiedzi (103)

 • avatar

  Można pluć na somsiadów i napisać ciepłe słówko. Światło mi zgasło i bym się zabił na tych buciorach #bekazpodludzi

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (192)