Wpis z mikrobloga

Szkoda, ze nie ma na #polskiyoutube kogoś takiego jak #gargamel który nie bal się brać na celownik zawodników z topki. Na Nitra można znaleźć tyle shotów, tyle materiału gdzie wyzywa ludzi od kur, gdzie życzy śmierci czy jest po prostu wulgarny i chamski. Jeśli scamy są szkodliwe - bo takie są. To czy człowiek z takim zapleczem follow jak #nitro robiący takie rzeczy i dający taki przykład młodzieży, zazwyczaj go oglądają dzieci nie jest bardziej szkodliwy? W ciągu ostatnich kilku miesięcy zdążył zwyzywać #lexy #wersow również została nazwa kur. Jakby nie oceniać MajiStasko tak nie widzę tego by w twarz jej powiedział ze ma skleić piz i wypierd*. Szkoda, ze #wardega aka druidzlasu ma za małe cocones na taki materiał bo każdy inny anon nie przebije się z materiałem do szerszej publiki. Mam nadzieje, ze Nitro w końcu odpowie prawnie za swoje słowa i demoralizację młodzieży. Mam nadzieje, ze inni influencerzy zaczną się od niego odsuwać i zostanie sam jak palec. Dzisiaj pije kompot bo w końcu przegrał bitwę ale chciałbym by przegrał wojnę i odszedł z internetu.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShandzT: dokładnie. Mało kto tak działa mi na nerwy jak nitro. Jedyne co ma do zaoferowania swoim odbiorcom to bluzgi i darcie mordy, jest niesamowicie szkodliwy i toksyczny. Też się dziwię, że nikt się jeszcze za niego nie zabrał, bo youtuberzy potrafią obrywać za mniejsze występki