Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow ale co to zmienia odnośnie absurdalnej ceny? Zwykła ładowarka 20W też kosztuje 200, przewód też 200, a przejściówki 150-300.
I podstawka pod ajfona 75.

Nie wiem jak teraz, bo od paru ostatnich generacji nie mam ajfona, ale do 8 lubił płakać, że ładowarka, do której go podpiąłem jest nieorginalna
@portas91: w przypadku kabla jak najbardziej. Jeżeli poda większe napięcie i spali baterie to kto bedzie odpowiedzialny w przypadku używania zamiennika kabla? Używając tylko tych kabli zatwierdzonych przez apple to oni zapewniają że takie coś się nie zdarzy.
@portas91: nikt niczego nie zabrania, powielasz znowu mity

ten komunikat o niezgodnosci akcesorium dziala jak bezpiecznik, bo za czasow iphona 3g najtansze zamienniki byly zenujaco slabe i nie mialy zadnej elektroniki, zadnego chipa, ktory by ogarnial napiecie

dzisiaiaj chinczycy juz ogarneli i wszystko dziala. jakbys te stare gowniane adaptery podlaczyl dzis do nowych urzadzen, to bys dostal ten sam komunikat

sam korzystam z kabelkow baseus do wszystkich aplowych urzadzen od lat,
@portas91: nie, ładowarka Apple 20W nie kosztuje 200 zł, tylko 80 ¯\_(ツ)_/¯ tak samo przejściówki i kable. Nieoryginalne kable są blokowane żeby potem dzbany nie płakały, że telefon się zepsuł bo woleli kupić kabel za 5 zł, zamiast certyfikowanego za 30 xD