Wpis z mikrobloga

Recenzja nowego GreenOuta Fresh Bomb Forest Fruits w wersji strong.
Postanowiłem wrzucić z rana na pusty żołądek 50ml. W smaku poza samymi owocami leśnymi można wyczuć tą specyficzną nutkę najprawdopodobniej olejku, no ale to jak w każdym z takich shotów. Po 34 minutach zacząłem czuć efekt cbd, czyli lekkie rozluźnienie, odprężenie.
Czekałem 1h 27min od zażycia aż w końcu poczułem pierwsze działanie tych jakże niechcianych "zanieczyszczeń".
Po kolejnych 5 minutach zacząłem odczuwać mocniej na głowie, a jeszcze po kolejnych 15 minutach byłem już pewien, że jest wysoko. Najwyższy stopień tej wysokości został osiągnięty po 3 godzinach 20 minutach i utrzymywał się przez kolejne 6 godzin, gdzie po tych 6 godzinach działanie odczuwalne na głowie schodziło przez kolejne 2/3 godziny. Gdy przestałem czuć już bombe na głowie, dalej jednak został mocno podniesiony humor aż do końca dnia, a rano wstałem mocno wypoczęty. Same efekty tej bomby można przeczytać w googlu pod frazą "Critical Jack strain", którą sygnowany jest ten produkt.

Teraz parę moich przemyśleń.
Jestem ultra zadowolony w jakim kierunku ze swoimi produktami idzie Pan @dutchtherapy, chodzi mi tutaj o moc produktów, która pozwoli na użycie danego produktu do KILKU satysfakcjonujących bomb prześcigając tym budżetowo w stosunku czas bomby / cena jakiegoś topka z ulicy. Osobiście brakuje mi w tym shotcie w wersji strong tak z 50% więcej mocy, aby udało się to osiągnąć przy czym sam jestem dosyć regularnym userem tradycyjnych metod.

Co do pytań, które się czasami pojawiały na tagu typu "Który shoty lepszy? Hempshot czy Greenout?"
Moją odpowiedzią będzie zdecydowanie nowy GreenOut, ze względu na moc.
Co jednak muszę oddać dla Hempshot'a Amensia(bo tylko tego próbowałem), to to, że mają lepszy smak.
W porównaniu do wyżej wymienionego Hempshota, nowy GreenOut w wersji strong wydaje się być 2.5 razy mocniejszy(ale to tylko tak na moje oko).

Na końcu chciałbym podziękować Panu @dutchtherapy za promocje, która zachęciła mnie do zakupu.
#greenout #wykopjointclub
  • 6