Wpis z mikrobloga

#juventus
Słuchajcie, po 11 latach chcę sobie kupić koszulkę. Gdzie się teraz kupuje takowe? Na Juvestore? A może na Adidas.pl? Czym różnią się te "Athentic" od zwykłych? A może ktoś ma te nowe koszulki i ma jakieś zdanie o nich? Jestem zupełnie nie w temacie.
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@push3k-pro: zwykła to tzw. replika, czyli wygląd identyczny lub bardzo zbliżony do meczowej, dobre materiały, ale normalna sklepowa rozmiarówka, standardowe technologie sportowe adidasa. Authentic to po prostu meczówka, identyczna z tymi, w których biegają te patałachy - uwaga na rozmiary, mogą się okazać bardzo slim, zastosowane technologie z najwyższej półki producenta (oddychanie materiału, wchłanianie potu itd). Jak masz gdzieś w pobliżu outlet adidasa (centra handlowe typu factory, designer itp.) to polecam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: nigdy nie zamawiałem, ale pewnie te co wymieniałeś, juvepoland też z jakimś współpracowało ostatnio. Może dołącz do grupy juvepoland na FB, tam ludzie dają cynk jak gdzieś się koszulki pojawią na promocji :) o inne sklepy tez możesz tam pytać
@usucknoob123: Sam się tego boję. Wcześniejsza autentyczna to mi się na niej napis na plecach rozpadł po roku, a jak kupię replikę nawet ze strony adidasa to nie tylko będzie dwa razy taniej, co jeszcze będzie się trzymać długo.