Wpis z mikrobloga

@xdTM: raz że bateria jest fatalna. niekiedy muszę ją 3 razy dziennie ładować, telefon od 8 do 16 potrafi zjeść bez używania 60% baterii. drugą sprawą która mi się przytrafiła to zapętlone restarty raz na jakiś czas. Trzecie to zbugowany messenger w którym nie dochodzą wiadomości. Kolejną sprawą a zarazem największym hitem są gesty w aplikacji Chrome. przeglądając neta na chrome i chcąc wrócić do głównego albo do innej aplikacji, pociągając
@pszemgo: wyszedłem z założenia że jak mam co 1,5 -2 lata zmieniać telefon na jakiś za 2000-2500 zł to wole raz zapłacić za coś porządnie i mieć spokój. Tym bardziej że wziąłem 13 pro na firmę więc mam kwote netto za niego 4200
@pablito4410: u mnie przez ostatni update bateria mocno oberwała ale po 2 latach nadal ładuje raz dziennie.Nigdy się nie zrestartował sam
Nie używam chrome tylko brave i nie mam żadnych problemów z gestami od nowości działają jak trzeba.
Dziwne, jak kiedyś używałem chrome to nie miałem problemów chyba nigdy ale to już dawno temu.
Rozumiem twoja frustrację ale np mnie jak na razie nic do ios łącznie z faktem że mam
@pszemgo: własnie różowa ma też mi9 i telefon po prawie dwóch latach zwolnił, potrafi się zawiesić, bateria to dramat. Niby flagowiec ale jak widać data przydatności do używania to 2 lata max. Również będzie brała iphone po tym jak jest zadowolona z ipada 2018 6g, który działa lepiej jak ten mi9. Ciekawostka. W regionie Polska nie miały się wyświetlać reklamy w miui. Nic z tych rzeczy. Np w panelu sterowania jest
@pablito4410:
ja też wymieniam średnio co 2 lata telefon. Wyszedłem z założenia że na ten moment 13 pro ma chyba wszystkiego co potrzebuje oraz kilka bajerów. Odświeżanie 120Hz, 5g i pomimo, że nie korzystam dużo z aparatu to jakość zdjęć mnie przekonywuje.
Wątpie, żeby za 2 lata było coś "nowego" - chyba, że brak notcha.

@rumapark: obecnie posiadam wersję 8GB ram wiec jakiegoś spowolnienia nie zauważyłem. Jeżeli chodzi o reklamy
@pablito4410: heh a ja mojego półtorarocznego note 8 pro za 800zł przy częstym używaniu ładuję co 2-3 dni i wszystko działa spoko :D nie wiem na ile czasu miałby mi starczyć telefon, żeby płacić za niego 5.5k, chyba z 10 lekko :D