•  

Ma ktoś może Sam Naprawiam do E36? Najlepiej po polsku i najlepiej w pdfie, ale nie pogardzę żadną #bmw #bmwe36 #samnaprawiam #pdf #samochody

•  

@ProfesorBlunt: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz_2021-09-24_103944.png

•  

@ProfesorBlunt: a patrzyłeś na grupach od e36/bmw na facebooku w plikach grupy?

•  

Pięknie dziękuję, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi

•  

Z chomika wyżej działa jakby ktoś szukał, bo patrzyłem po forach i tam wszystko było wygaśnięte

•  

@ProfesorBlunt: minute pozniej dodalem jeszcze gdrive

Umiejetnosc szukania informacji w internecie powinno sie w cv wpisywac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ProfesorBlunt: to takie piękne xD poradnik do zloma szukany w necie za darmo (bo kupiony by kosztował tyle co pół auta) i uwaga: tylko po polsku xD bo niestety przez jeżdżenie z ziomkami na dyskoteki nie było czasu się nauczyć języka XD

+: Shamson
    •  

@idk_nvm: i na chuj ten atak? Smutny człowieku

•  

@wolfkiel: racja, powinienem wysłać to do posmiania się komus kto jest na moim poziomie, a nie szydzić wprost z prostego człowieka który (wnioskując po wpisie) nie ma zbyt wielu ambicji i chciałby tylko mieć fajna, sprawną furę i zabierać nią karynki na dyskotekę, ale stać go tylko na E36. No życie potrafi zniszczyć, jestem w stanie to zrozumieć. Wtedy trzeba szukać pocieszenia w takich rzeczach.

•  

Nick nawiązuje do narkotyków, pisze o dupach, autach i ma wpis mówiący o pracy w zakładzie. Do tego Xiaomi. No kurcze typowy Seba.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: Screenshot_2021-09-24-11-15-56-333_io.github.feelfreelinux.wykopmobilny.jpg

•  

@idk_nvm Miałem nawet nie marnować mojego czasu i Ci nie odpisywać, ale jednak przyciągnąłeś swoim biednym życiem troszkę mojej atencji. Czy chęć sprawdzenia w internecie gdzie znajdują się wszystkie odpowietrzniki w silniku i nie wydawania na tą jedną informacje 50zl jest czymś bardzo złym? Po drugie kłania się u Ciebie czytanie ze zrozumieniem, najlepiej po polsku. Nie napisałem tam że nie zrozumiem w innym języku. (Choć z tym u mnie ubogo, tylko angielski i polski) Jako człowiek myślący powinieneś też zrozumieć że takie książki są pisane językiem technicznym więc chyba jako mechanik amator nie muszę go znać, nie sądzisz? Następna kwestia, to że każdy posiadacz E36 z twoich kolegów (bo koleżanek z takim podejściem do życia to ty na pewno nie masz) jeździ rozjebanym gruzem to świadczy tylko o tobie i o tym w jakim środowisku się obracasz. Te auta potrafią kosztować i 50 tysięcy, ale tego raczej nie wiesz. Powinieneś to wysłać do kogoś na swoim poziomie, choć na tak niskim poziomie to ludzi ze świecą szukać. Nick nawiązujący do narkotyków, tak lubię sobie zajarać. Ja nie pisze o dupach, tylko o kobietach więc troszkę szacunku do moich znajomych bo jednak ich nie znasz. Ale jestem w stanie to zrozumieć, masz na tyle niska samoocenę że samego siebie nie szanujesz a co dopiero innych.

•  

@idk_nvm A teraz elegancko ocenimy Ciebie na podstawie tego co piszesz.
      Spasiony, pryszczaty nerd w flanelowej koszuli który nie widzi świata poza komputerem, posiadający stronę internetową której nie umie skonfigurować. Oczywiście szkoda mu wydać pieniądze na odpowiednie kursy, tylko woli szukać informacji w internecie. ZA DARMO. Z racji braku jakichkolwiek znajomych poza swoimi rodzicami masz bardzo zamknięty światopogląd i nie rozumiesz że ludzie są inni niż ty. Przypominam że jesteś człowiekiem który ocenia innych na podstawie tego gdzie pracują, i jaki mają telefon. Tylko dla twojej świadomości przypomnę że lepiej pracować gdziekolwiek niż nie pracować nigdzie. A branża która ty się zajmujesz nie jest najważniejsza na świecie, a ja akurat w pracy zajmuje się rzeczami o których ty nie masz zielonego pojęcia. Jeśli bardzo Cię to jeszcze interesuje poszukaj sobie do czego potrzebne są uprawnienia f-gaz i co to jest termodynamika gazów, to mniej więcej dowiesz się czym się zajmuje. Sajonara.

•  

@ProfesorBlunt: też chciałem już coś odpisać, ale po tym tekście o poziomie stwierdziłem, że nie warto jeszcze bardziej dobijać typa. Gościu z dupy, po wpisie o samochodzie zaczął doszukiwać się na Ciebie haków. To takie piękne XD