Wpis z mikrobloga

Przerywam wtrącam się panowie. Spostrzeżenie, wynikające z moich dłuższych obserwacji tej abberacji mlecznej
Kononowicz to postać głębsza, dotykająca mistycyzmu - jak dla mnie to bestia apokaliptyczna
Czemu tak uważam? Przyjrzałem się 7 grzechom głównym i jego porównaniom do Jezusa a nawet Ojca Boga
1. Obżarstwo - to oczywiste, żre niemiłosiernie i defekuje pod siebie
nawet pod grożbą cukrzycy nie porzucił nieumiarkowanego spożywania mleczka i kokakolki
2. Zazdrość - ukierunkowana do Suchodolskiego
3. Pycha - On wszystko potrafi, wszystkiego doświadczył. Kreacja na mędrca Nostradamusa. Niezdrowa pewność swoich przemyśleń. Stawianie się na piedestale i porównania do Trójcy Świętej
4. Nieczystość - całe życie Krzysia Misia w brudzie
5. Lenistwo - abominacja nie chodzi nawet po pół wiadra węgla, bo mu się nie chcę
6. Gniew - spotykane w expose, nienawiść do całego świata
7. Chciwość - tysiące przykładów. Branie ponad 100 zł za głupie zdjęcie z jego majestatem - pierwszy przykład z brzegu
Odwrócona postać Jezusa Chrystusa, przeciwieństwo cnót. Kusiciel edejski z Drzewa Poznania
Na świecie coraz gorzej się wyrabia odkąd jego poziom cukru przechodzi w stan ostateczny. Nie bez przyczyny piekielny ancymon wybrał podlaski Białystok na swoje legowisko plag i grzechu. Najbardziej katolicki obszar w tej części Europy
Czy mamy do czynienia z akuszerem zagłady?
#kononowicz #patostreamy
Pobierz Mescuda - Przerywam wtrącam się panowie. Spostrzeżenie, wynikające z moich dłuższych ...
źródło: comment_1632482808ah6vLXceARjg4veTSu5bWz.jpg
  • 11