Wpis z mikrobloga

@soadfan: @staryalkus: @dariusek: tylko autostrada, FR nie robimy, głównie NL BE DE AT i czasami IT i wtedy autostrada, stawki ok 200 ziko za dzień, kwestia dogadania i doświadczenia, Radom i okolice ale to nie problem bo możemy udostępnić auto jeśli kiero ma gdzie trzymać.
@paki82: Możesz próbować i nawet za te 230-240 zł, ale jakoś bym nie napalał się że będą porządni kierowcy drzwiami i oknami walić. Nawet jak rzucisz dobrą stawką to ciężko jest o dobrego kierowcę, szczególnie przy systemie 3-4/1. :/
@Pangia: @staryalkus: @kasroter: 200-220 chciałem na początek i przekonać się z kim mam do czynienia bo przerabiałem kilku "doświadczonych" którzy nie wiedzieli co to jest winieta :) zapłacę i 250 jeśli będzie to człowiek dobry i bezobsługowy :) nie robimy dużo km, nie ma strzałów po 1400 km na jednym siku, ok 16 k na 4 tygodnie max. gównie operujemy na krótkich kursach ale np 2 w ciągu dnia
@paki82: pluje na kierowców, ale chłopie... 200zł dniówki w transporcie robi początkujący spedytor prowadzący auta xD
Ja mialem problem znalezc kiero za 400zł dniówki ale C+E.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paki82: pytaj pytaj i pochwal się odpowiedzią jaką uzyskasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz na szybko zetknąłem i arra płaci na b2b 350netto na start, potem 400. A sl zawsze płacił więcej niż arra.

@smway:

Ja mialem problem znalezc kiero za 400zł dniówki ale C+E.


Bo to nie jest jakaś oszałamiająca stawka. Sporo zależy od systemu pracy, tego jakie masz zestawy, co wozicie, jak bardzo #!$%@?