Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 413
Polacy mentalnie dalej w PRL.

Przyjechaliśmy na lotnisko ponad 2h wcześniej. Oczywiście nikogo nie było, a że mieliśmy tylko bagaż podręczny to wybraliśmy się od razu do bramek. Baba zeskanowała bilety - jeszcze nie wpuszczają. Dobra, whatever.

Czekamy kolejne 10 minut. Otwiera się check-in, więc ponownie jako pierwsi idziemy na bramki. Baba skanuje bilety - znowu jakiś problem, bo moja partnerka jest z europy, ale nie z polszy. Dostaliśmy polecenie pójścia na checkin i potwierdzenia dokumentów. (Wtf no ale ok) Po wszystkim mieliśmy wrócić do baby z ochrony.

Po podejściu do gościa, ten tylko spojrzał na dokument, zadzwonił do kogoś i powiedział że już powinno działać (aha nawet nie podał danych z dokumentu). Wróciliśmy do bramek i tu zaczęła się imba xd

Przeszliśmy obok wszystkich czekających i stanęliśmy na początku kolejki. Baba pokazała czekającym żeby się zatrzymali, a my podeszliśmy. Oczywiście w kolejce stała madka, więc #!$%@? całkowity że ona z bombelkiem musi czekać. Jej partner wyleciał z tyłu i łamanym angielskim zaczął się pultać. Cała kolejka była wielce oburzona faktem, że ktoś śmiał wejść w ich kolejkę. Z tyłu dały się słyszeć nienawistne podśmiechiwania. Nikt nie klaskał.

Mentalność z PRL, nikt nie pomyślał dlaczego baba wpuściła nas przed resztą, jedyne co było w ich głowach to "jak te śmiecie śmią śmieć dostać się przede mną w kolejne miejsce, w którym będą stać w kolejce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lska #bombelki #justpolishthings
tindeRoman - Polacy mentalnie dalej w PRL.

Przyjechaliśmy na lotnisko ponad 2h wcześ...

źródło: comment_1632548755v9bMUusdssRtoa24nt6agK.jpg

Pobierz
  • 73
@tindeRoman ja raz wracając do PL miałem przesiadkę w Warszawie do Wrocławia. Następny lot miałem z 3h później więc jak wszyscy już stali w samolocie czekali na wyjście ja sobie spokojnie siedzę i słucham rozmów zestresowanych ludzi czy zdążą na przesiadkę bo mają 30min.
Już wiele razy miałem takie 30 min przesiadki i zawsze się udawało więc mówię im że zdążą tylko muszą się w miarę szybko uwijać.
Wychodzę z samolotu chyba