Wpis z mikrobloga

Ogladam tv, słucham o liderach typu Merkel i w tym momencie przypominam sobie, że naszym ambitnym narodem rządzi ta pierdoła.
Ten ziemniak nie ma wizji kraju, ani jakiegoś rozsądnego planu na przyszłość. Ideowo to kato talib, chociaż wydaje mi się że to tylko przedstawienie dla wioskowych głupków. Gospodarczo jest bardziej lewicowy od lewicy. Politycznie przesuwa nas na wschód.

Jedyne na czym się skupia to jak zostać przy korycie. Walczy by to wszystko mu się nie rozsypało i żeby każdy w partii miał hajs ze spółek skarbu państwa. Jakieś to wszystko takie nie wiem...

#polityka #bekazpisu
Nieboty - Ogladam tv, słucham o liderach typu Merkel i w tym momencie przypominam sob...

źródło: comment_1632552311d1CDkCyLY4hvG3kTd3PRZN.jpg

Pobierz
  • 16
@Nie_bo_ty: a ja mam wrażenie, że jedyna wizją jaką ma ten chory człowiek, to na to, jak zostać przy władzy jak najdłużej. Polityka gospodarcza prowadzona przez pis nie jest lewicowa. To jest populizm, który ma sprawić, że prosty lud będzie na nich głosował. Tu nie ma programów socjalnych, tylko kupowanie głosów i uważam, że za tą polityką stoi agencja PR.
Karakan prędzej nadaje ton budowy państwa administracyjnie, który zmierza to tego
@wiecznylowcaumyslow: absolutnie, przy czym nie tylko jak najdłużej chce przy niej pozostać, ale też i mieć jej jak najwięcej. Kaczyński gdzieś tam się politycznie wywodzi z tych nieco bardziej konserwatywnych grup centrystycznych, ale to było dosłownie kilkadziesiąt lat temu. On nie od dziś nie ma poglądów żadnych, czemu zresztą zawdzięcza sukces. Sukces, który przyszedł gdy zaczął współpracować ze specjalistami od PR, wiedzącymi jak głupi są prości ludzie w tym kraju.
Polityka gospodarcza prowadzona przez pis nie jest lewicowa. To jest populizm, który ma sprawić, że prosty lud będzie na nich głosował. Tu nie ma programów socjalnych, tylko kupowanie głosów i uważam, że za tą polityką stoi agencja PR.


@wiecznylowcaumyslow: Czy ja wiem. Lewica i Razem popierają te programy. Więc albo u nas lewica równiez jest populistyczna albo sa to programy lewicowe gospodarczo.