Wpis z mikrobloga

@Georgiamayellen: Jak masz więcej monet to możesz oddać do wyceny i w komis w jakimś sensownym, stacjonarnym sklepie numizmatycznym. Im będzie zależało na sprzedaży za rozsądne pieniądze, a Ty coś zarobisz. Ominie Cię użeranie się z kupującymi na olx i próby samodzielnej oceny wartości poszczególnych elementów kolekcji.
nie jest trudno, ale skąd mam wiedzieć czy jako wszystkie razem + ta szkatułka nie sprawia, że cena za całość może być wyższa?


@Georgiamayellen: bo możesz wyszukać wszystkie i zsumować ich wartość a potem dodać cenę za wysyłkę wszystkich. Cena 5 wysyłek, o tyle ich wartość razem jest wyższa niż osobno.

Szkatułka jest #!$%@? warta bo nikt nie będzie trzymał w tym cennych monet tylko w kapslach.
@resuf: czyli wyjdzie mu, że jest warte 200 zł zamiast 50 zł. Czyli dowie się, że nie ma nic cennego, gdzie widzisz tu problem? Całość jego problemu będzie wyjaśniona, bo nie nie robi wyceny dla klienta tylko jest ciekaw czy został milionerem bo dziadek mi zaginiony skarb.
#!$%@?, jeszcze chwila i będziesz rzucał we mnie tymi monetami. Coś jeszcze powinienem wiedzieć zanim zabiorę się za segregowanie rzeczy po trupie czy już możesz spuścić z krzyża i wyluzować?


@Georgiamayellen: bo?

Powiedziałem, że możesz sprawdzić na necie cenę każdej z monet. Nie mówiłem nic, że coś powinieneś wiedzieć, tylko że możesz się domyślić, że jak wszystkie monety idzie kupić osobno to cena zestawu magicznie nie zwiększa wartości.

możesz spuścić z