Wpis z mikrobloga

No i nadszedł czas na Leosie, właśnie ma najgorszy okres w swojej karierze, jak wcześniej 90% osób ją propsowało, kupno i ilość odsłuchu mówi samo za siebie(już pomijam trolle lodowe i ludzi którzy robili memy dla beki) to teraz wszystko się wylało w necie, że #!$%@? pop, że jest #!$%@?, że to nie jest rap (nigdy nie był ale okej XD), że lepsze teksty pisze 6latka, teraz pod większością postów o niej jest reakcja "przykro mi" gdzie jeszcze nawet 3 dni temu mało się nie zesrali z "serduszkami". Szczerze to mi jej szkoda teraz no ale taka kolej rzeczy w kraju kwitnącej cebuli. Mam nadzieję że to nie przeniknie do jej życia osobistego że zaraz dostanie załamania psychicznego.
#youngleosia #youngleosiaposting #muzyka #polska #polskirap #rap #pop
Pobierz karix98 - No i nadszedł czas na Leosie, właśnie ma najgorszy okres w swojej karierze,...
źródło: comment_1632581528KzmYF6LXn0FbivRc2YmTAG.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ShadyTalezz: Jang leosia jest chwilową ciekawostką i memem, nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje jej poważnie.

Widzę, że internet wziął sobie tę maszynkę do robienia pieniędzy na poważnie i konsekwentnie uskutecznia prowo wpieniając nieobeznanych w temacie. Imo przestanie być hajpowana, gdy anony znajdą sobie nowego pseudo-artyste jak to było np w przypadku belmondziaka.
@karix98: ogólnie leosia kojarzy mi się z odcinkiem south parku sarcastaball, gdzie ludzie ironicznie zaczęli propsować #!$%@? zasady w futbolu i wszystko wymknęło się z pod kontroli. Obiektywnie to muzyka leosi to jest gwałt na uszach, ale przez ogromny czynnik bekowości ludzie tego słuchają i piszą komenty typu "królowa zbawia muzyke". Taki trend w necie obecnie by propsować ironicznie #!$%@? rzeczy - polecam disco bania na yt i sekcje komentarzy -
@karix98: niestety showbiz jest dla najtwardszych. Widać ilość hejtu nawet po komentarzach na wykopie. Oczywiście każdy naśmiewający myśli że jego rock z lat 70tych czy co oni tam słuchają jest lepszy, mimo że proste akordy i teksty o dragach i dupach