Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam dziś dwudzieste urodziny. Z tej okazji organizuje #rozdajo mojego dowodu osobistego. Jak ktoś potrzebuje zmienić tożsamość, wziąć pożyczkę od bociana albo nabić na mnie kilka mandatów, to jest na to idealna okazja. Ponadto do rozdania mam voucher 200zł do #pysznepl dla losowo wybranej osoby która zaplusuje ten wpis.

odpowiedzi (70)

Pracownicy jak Creed to autentyk, są ludzie którzy pracują bo ktoś o nich zapomniał i tak sobie przychodzą do pracy posiedzieć i jakoś wszyscy przywykli że tak jest. U nas był chłop który miał 45 lat gdzie reszta biura to raczej osoby w przedziale 20-30, nikt nie wiedział za bardzo czym on się zajmuje albo właściwie kim jest. Jak odchodził to wyszło że od jakichś 5 lat autentycznie siedział przy biurku i przeglądał neta bo obowiązki jakie on miał zostały przekazane zewnętrznej firmie 5 lat wcześniej i przy tej zmianie zapomnieli zmienić mu stanowiska albo zwolnić. Nie chodził po podwyżki, nie chodził na imprezy firmowe, tak sobie siedział, czasem coś dla picu puścił na drukarkę i wychodził na kilka godzin w ciągu dnia z "legitnymi" przepustkami które sam sobie robił że niby jedzie coś rozliczyć albo spotkać się z kimś służbowo. Był starszy stażem i wiekiem od sporej części wyżej postawionych więc oni jakoś naturalnie akceptowali jego obecność i się nie wpierdalali. Najlepsze było że nawet kadry łykały jego obecność chociaż wiedzieli że zajmuje się tym firma zewnętrzna, uznali że to może jakiś nasz człowiek od kontaktu i współpracy z nimi czy coś. Odszedł sam i jak zaczęło się szukanie osoby na jego miejsce dopiero się ludzie zorientowali że on nic nie robił. Tak trzeba żyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #theoffice
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

Mirki, za dwie godziny idę na pierwszą randkę z taką trochę "glam" dziewczyną. Zabieram ją do fajnego baru i wypsikam się kourosem xD
    Zobaczymy czy będą jakieś komentarze odnośnie zapachu i zobaczymy czy instagramerka jest dla mireczka-przegrywa, czy tylko dla chada to. Rzućcie plusem na odwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #podrywajzwykopem #tinder #perfumy #rozowepaski pokaż całość

odpowiedzi (76)