Wpis z mikrobloga

Maly update mojej historii z tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/60446081/no-i-co-tu-sie-porobilo-zawsze-bylem-zadowolony-z-/
O moim #januszebiznesu z #uk

Po tym jak ot tak sobie wyszedlem w czasie pracy. Trzy dni bylem na chorobowym ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w tym czasie poszedlem na dwie rozmowy o prace. Pierwsza na stanowisko "Project manager" fajnie ze chcieli ze mna pogadac, ale raczej nic by z tego nie wyszlo. Druga praktycznie na to samo co robie teraz, czyli Programista/ustawiacz #cnc (ale maszyny do drewna). Juz na rozmowie zaproponowali mi prace o £3/h wiecej niz mam teraz plus w niedalekiej przyszlosci tylko prace biurowa bardziej w strone rysownika/projektanta.
W poniedzialek dalem wypowiedzenie i nowa prace zaczynam za jakies trzy tygodnie a teraz odpoczywam sobie w cieplej #grecja ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak poszla plotka ze odchodze to reszta chlopakow tez sie zaczela rozgladac za nowa praca. Niedlugo #januszex bedzie w dupie.

A i zeby nie wyszlo ze jestem jakims kozakiem. Cala sytuacja naprawde byla dla mnie stresujaca, i szkoda ze odchodze z tej firmy w takich okolicznosciach. Przez 8 lat naprawde to bylo dobre miejsce do pracy i dawalem z siebie naprawde duzo.

#emigracja #ksiazki #chillout
mielonkazdzika - Maly update mojej historii z tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/6...

źródło: comment_1632653693T9xbMyVuYkvSQMclVPdSqh.jpg

Pobierz
  • 14
@mielonkazdzika: no i gra, pamietam u mnie w pracy podobna akcje i potem lawine wypowiedzen w tym moje xD ostatnio nawet sie zdzwonilismy z ziomkami z bylej pracy i smialismy sie z tego ale jak pol teamu odeszlo to raczej im nie bylo do smiechu. Korpo z uk i miedzynarodowy team ja klepalem zdalnie, w teamie chinczycy, czesi i ludzie z bloku wschodniego. Teraz kazdy mowi ze to wyszlo im na
@pavlovs_dog: dzieki :)
Jeszcze dodam ze jesli by tak po ludzku zrobili zebranie i powiedzieli ze chca dac nam podwyzke ale jestesmy w zlej sytuacji i prosza o to zebysmy tez cos od siebie dali. To byla by inna sytuacja.
A oni odrazu z mostu bierzcie kase i macie byc niewolnikami. Kompletna zmiana kierunku firmy, ktora kiedys naprawde dbala o pracownikow.
Jak dawalem wypowiedzenie to 1.5h wyrzygalem im jak bardzo mi