Wpis z mikrobloga

Usunęliście wpis z 6 plusami, widzę że zabolało #wataha za to że uzyłem w tekscie 3x przekleństw. Oj boli co boli?

Siema jutuberzy, dziś piszę konkretnie do ciebie #wataha ale i na innych przyjdzie pora ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłej lektury

Co tam Sylwek znowu poczułeś się zbyt mocno i sodówka odbiła jak po psie pająku ? Kreujesz się na szeryfa internetu a jedyne co ostatnio robisz to śledzenie friza i ciągnięcie jednego tematu. Co do loga to jak najbardziej props, ale wchodzenie na jej filmiki i sobie dopisywanie historii pokroju "oo tutaj pewnie friz się wkur* na nią, pewnie coś..." no sorry słabe. Chodzenie na jej wszystkie socjale, zostawianie komentów szpileczek a później dziwienie się że ludzie mówią ci że masz obsesję. A ty odbijasz piłeczkę i mówisz że to kidosy tak piszą.

Oj wojtek na cage ładnie podsumował tobie dość często coś się wydaje, coś słyszałeś. Swoje wszystkie osądy mówisz na zasadzie "wydaje mi się że" a później mówisz to z taką pewnością jak by to było oczywiste. Wydawało ci się że ojciec danemu kupił te wyświetlenia pomimo że nie masz pojęcia czym jego ojciec się zajmuje, wydawało ci się że Ojwojtek broni Wersow bo są w tej samej agencji a okazało się że nie są od 1,5 roku. Wydawało ci się, że nitro nie chce walczyć bo słyszałeś że...

Jak zaczynają się "dymy" to ty nagle dostajesz szału w oczach i nakręcasz "no powiedz, dawaj powiedz, ja bym powiedział" a jak nagle kierowane są pytania do ciebie pokroju "no to powiedz ile wyciągasz z... itd" To zmiena retoryki i "no a ja nie powiem hehe" Ciagłe patrzenie na liczby i "a ile osób nas ogląda?" "oj żadnego donejta nie dostałem jeszcze, musze zobaczyć czy się donejty nie popsuły"

Z miesiąc-dwa temu mówiłeś że ty raczej nie masz kolegów na YT i nie ważne kto by odje
, jak by #!$%@? to byś nagrał filmik o tym. A nagle okazuje się że ty to w sumie tibijczyk jesteś i revo zajmuje się problemem metina to jednak ty nagrywać nie będziesz. Nie przeszkadzało ci to w smilesikret i scamach nagrywać równolegle filmików z revo i konopskim.

Wczoraj na live mówiłeś że revo ma swoje za uszami ale on nie jest pewnie tego nawet świadom. Jak poszło po czacie "kumpelstwo" to argumentowałeś to tak że to wcale tak nie jest. No to skoro miesiąc dwa temu mówiłeś że nie ważne czy koleś czy nie i tak byś nagrał jak coś #!$%@?ł to czemu nie nagrywasz.

Also #!$%@? się do wersow o smile a jakoś przez gardło ci nie przeszło że np Gola też robił o tym scamy. Jak bym był tobą to bym wysnuł tezę że pewnie skoro jesteś w Fame to boisz się robić coś o włodarzach. No ale nie jestem tobą więc tak napisze ;)

Co do walki z ojwojtkiem olania go na 3 tygodnie przed walką. No sory ziom słabo wch
* Niby nóżka niby ostatnia walka bo 1,5-2 lata rehabilitacji ty w boxie chcesz sie bić, a nagle z dupy pomysł że ty w sumie za miesiąc to byś zawalczył na 13 czy tam na hype. Ego top że nie potrafiłeś się przyznać że obsrałeś zbroję, jak wojtek cię o to pocisnąć to powiedziałeś że tak obsrałem a później brnąłeś w retorykę że to może było ironicznie a może nie zamiast jak facet powiedzieć wprost.

I tu do wszystkich co byli na cage wybaczcie panowie ale zachowaliście się jak ostatnie kur obrabiając dupę stuu mówiąc przez kogo a nie przez kogo trafił do psychiatryka. A ty nitro wypuszczając filmik mówiący że to wina tylko i wyłącznie Lexy to zwykłe ku*. Najśmieszniejsze było to że wraz z premierą filmu w którym ją o to oskarżasz na cagu każdy powiedział że wie o jaką influ chodzi i która doprowadziła stuu do tego. I nie chodziło tu o lexy. No i sylwek cały na biało "JA WIEM O KOGO CHODZI ALE NIE POWIEM, WY POWIEDZCIE"

I jeszcze na koniec, tak mocno promowałeś rajdy. Tak bardzo broniłeś pomysłu, taki zły byłeś na Olę Nowak że przeprosiła. A później nagle ktoś ci grozi i

pamiętajcie ja do żadnych rajdów nie namawiałem

jak się ustawiacie na coś takiego to nie róbcie tego na diskordzie watahańskim

ja się musze z prawnikami jeszcze skonsultować


I co do przeprosin, abstra mówiło o tym że co z tego jak przeproszą jak będzie to nieszczere. Poprzepraszały a ty nagle się dosrywasz że to było nieszczere i nie wiesz czy same przeprosiny starczą. Co by nie mówić o Robercie to chłop wie jak w jutuba i zna mechanizmy.

A przypomniało mi się jeszcze oburzenie że agencje pompują influ albo robią krosy. No szok i niedowierzanie. W tamtych czasach to była absolutnie normalna praktyka że każdy robił krosy.

Also, mówienie że nie podoba ci się przenoszenie formatów z TV do Internetu bo to słabe (odnośnie projektu friza) nie przeszkadzało ci jak sami przenieśliście format bodajże z HOOP i abstra i wybieraliście nowego influ w 2015 bodajże. Wtedy spoczko, teraz be bo robi to Friz i niby to takie sztuczne.

Śledzę scenę dość mocno, i na innych przyjdzie pora. Nie sądzę żebyś się odniósł do tego co tutaj pisałem, ale wiem że nie tylko ty ale i inni z branży to przeczytają. Bierzcie to jako list otwary do... A jeżeli jednak by się odniósł to proszę o zawołanie.

Tu moje listy do
UNBOXAL
FRIZ

#youtube #friz #polskiyoutube #wataha
Pobierz
źródło: comment_1632675368d9pzgWIEnisWiQ2Ad6v1FQ.jpg
  • 23
oj dupka boli, przecież mówil o Goli i o smile secret xD coś ci nie wyszła ta "spruta"


@pomywacz: To czemu nie cisnął goli tylko wersow przez X odcinków z tym i od niej rzadał przeprosin. O goli to może raz coś tam pierdnął żeby tylko zachaczyć "widzicie mówiłem, mówiłem"
@CreativePL: ale sie wkreciłeś w temat o sprawach ludzi których znasz jedynie z filmikow w internecie. Śledząc tak mocno perypetie tych małych ludzi jeszcze nie zdałeś sobie sprawę, że to biznes. Cała reszta poza kwestią finansową to też biznes, bo nikt takich ww. przez ciebie spraw nie załatwia publicznie, tylko w kuluarach a ty dowiadujesz się jako ostatni o ile w ogóle. Każdy lubi czasem obejrzeć małpy w zoo albo na
@CreativePL: źle się wysłowiłem. Możliwe, że błędnie interpretujesz człowieka po publicznie przez niego rzuconych słowach na przestrzeni miesięcy. Dwulicowość, hipokryzja i konformizm to podstawowe cechy ludzi obracających się w tym środowisku i o każdej osobie którą śledzisz w internecie mógłbyś tak powiedzieć. Co do reszty tekstu to nie będę się odnosił, bo można go za to lubić albo nie lubić.
@heinricha_hammler: Stary przecież ja o tym wiem, dokładnie to opisałem w wpisie. Wybacz ale to tak jak byśmy nie wiem rozmawiali o koniach, po czym ty byś wszedł wkleił definicję z wiki i dumny. Ja po prostu punktuje środowisko. Ci ludzie dość często są zamknięci w swoich bańkach informacyjnych. I warto uświadamiać że nie tylko kidosy ich oglądają. A wiem, że wszyscy jak jeden mąż przeglądają tagi i sobie to czytają.
@CreativePL: Na piatkowym live przy Borysie Wardęga wypierał się zapoczatkowania akcji z #!$%@? współpracy Wersow z Lay's. Tlumaczył, że najpierw to się stalo a później nagrał film więc to ludzie się zbuntowali i to nie jego wina. Zapomniał, że na livie w dniu w ktorym Weronika wypuścila IGS z Lay's bardzo mocno je wyśmiewał i komentował w kontekście wcześniejszej reklamy scamu i zarabianiu teraz. Wywołujac tym samym falę hejtu. Pierwszy rajd