Wpis z mikrobloga

Siema,
Wytłumaczcie mi proszę jedną sprawę, wrocilem właśnie z wakacji, nie mam żadnych szczepień i tego typu rzeczy, więc żeby nie mieć kwarantanny to muszę wykonać test PCR w ciagu 48h. Jest godzina 20:00 więc dzisiaj już odpada, jutro na 6:00 do roboty i mogę wykonać test dopiero o 18:00 w mojej okolicy, więc jak wyjdzie #!$%@? i test pozytyw to już byłem przecież w robocie i co wtedy?
Drugi myk to co jak nie zrobię tego testu, bo akurat nie mam parę stów na to, to wtedy idę dwa dni do roboty a w środę dostaje info że kwarantanna?
#!$%@? czasy, ale za to można #!$%@?ąć 10dni wolnego więc pytanie na poważnie z tym co w razie braku zrobienia testu.

#covid19 #szczepienia #kwarantanna
  • 10
@yaah: no jak wracasz z zagranicy teraz, to albo masz paszport że dostales zastrzyk w dupala ze szczepionko i musisz go pokazać, a jak nie masz to wypełniasz formularz na lotnisku że wrociles opalony, ale mogłeś się zarazic i trzeba to sprawdzić, więc masz 48h a jak nie to pewnie druczek do sanepidu i jebs, siedzisz w chacie.
@Rabusek: Tak na szybko wleciałem z wpisem, że po wakacjach mirko #!$%@?, nie wiem czy bym Cie odnalazł. xd

Nie jechałem z dzieckiem i nie mam działalności.