Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to ja jestem popieprzony i nie umiem się cieszyć? Mam 29 lat, dostałem mieszkanie w mieście 200k,wartosc około 250 tysięcy. Ładnie wyremontowane chociaż z bloku z wielkiej, ale w ładnej dzielnicy. W perspektywie kiedyś zmienię pewnie na coś lepszego. Tak więc niby jestem tyle na start na plus ale i tak się nie cieszę. Mam wspaniałą narzeczoną także, z niedalekimi planami na przyszłość założenia rodziny. W życiu nie miałem dużo prac, chociaż mam trzy techniczne wykształcenia. Większość lat przesiedziałem w domu. W następnym tygodniu idę do pracy do przyuczenia, może gownotrobota za 2.5k,ale z lekka perspektywa kiedys na te 3.5k. Oczywiście praca fizyczna. Dlaczego nie potrafię się cieszyć? Może to to że boję się iść do pracy? Nie wiem czy wytrzymam a wszystko muszę teraz opłacić. Kiedyś mieszkałem z rodzicami, dopóki nie załatwili mi mieszkania. Miał ktoś z Was tak, że po długiej przerwie nie pracowania bal się tam wrócić? Wy byście się cieszyli na moim miejscu? #praca #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta #pomocy #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6150bf194f6e84000a2c0894
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 7
Przybijanie sobie samemu piątki jest co najmniej dziwne, inne bajtujące konta są banowane, liczę że to też będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać po ww. wpisie z którego dałem screena, nie tylko ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)