Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    #zalesie #bekazpodludzi #psychologia #dzieci #codokurwy
    Jestem psychologiem mam 34 lata, mam własny gabinet. Klientów mam tyle, że idzie oszaleć.
    Moi klienci ? Głównie matki z dziećmi uzależnionymi od internetu.
    Do tego powiem, że często jeżdżę po placówkach dydaktycznych i robię wykłady na temat uzależnienia od internetu, mediów społecznościowych itp.

No i to co się dzieje teraz z dziećmi to jest kurwa jakiś dramat.
    Dziecko w wieku 12 lat nie potrafi tabliczki mnożenia, i nie mówię o pełnej tablicy tylko do 6....
    Ale jakbyś go zerwał z wyra to o 2 w nocy:
    - wyrecytuje ci całą piosenkę young leosi czy oliwki brazil
    - nazwie wszystkich członków ekipy po imieniu i nazwisku, ksywie, ich zwierzęta itp itd.
    - powie ci jaki "build" na dariusa.
    - powie ci kto z kim i o czym miał dramę na youtube
    - wymieni 5 ostatnich tiktoków Jeleniewskiej
    - napisze ci 10 stronicową rozprawkę czemu M4A4 jest lepsze od M4A1 w CS GO, ale jakbyś go poprosił o pół kartki A4, opowiadania co dzisiaj robił to ni chuja.

I żeby nie było że jestem ignorantem, podchodzę do swojej pracy rzeczowo i zawsze sprawdzę czym te dzieci się interesują i mi kurwa ręce opadają.
    Ja za dzieciaka oglądałem Pana Adama Słodowego i się tym jarałem, po programie zbierałem jakieś graty, żeby zrobić samochodzik czy inną zabawkę.
    A kurwa teraz dzieci oglądają teraz: że jak robisz chuuuuu ustami to leci zimne powietrze a jak heeeeeeee to ciepłe. Albo, że malują sobie czarną plamę na skórze, robią zdjęcie z lampą błyskową i to ich parzy itp.

I też grałem w gry, ale kurwa przychodzi do mnie matka z dzieckiem w wieku 13 lat, które ma w CS na steamie wygrane 1600 godzin.

Zawsze po 1 spotkaniu wgrywamy razem z rodzicami na ich telefonach taką ukrytą apkę to liczenia która aplikacja ile była uruchomiana w danym dniu.
    Kurwa dzieci w klasie od 1 do 6 potrafią spędzić jebane 8 godzin oglądając youtube, tiktoka, i grając w inne gry.

Ja nie wiem co się odpierdala bo inaczej się tego nie da nazwać.
    Ale jak tak dalej będziecie wychowywali swoje dzieci to będziecie mieli jakieś jebane dys-mózgi, które na YT będą szukały tutoriali jak ugotować wodę na herbatę.

Przepraszam, że takim słownictwem ale ręce mi opadają.
    Jak mam przed sobą 14 latka i jedyne o czym mogę z nim porozmawiać to o jakimś psie Nexe który gra w Minecraft'a

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #61a9da0c596226000a57cb7f
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
    pokaż całość

odpowiedzi (155)

Tak myślę, że spróbuję w domowych warunkach wymienić procesor na płycie głównej do TV dokładnie CXD4748GB bez użycia stacji do BGA. Użyję prostego podgrzewacza i zwykłego hot air. TV i tak spisany na straty a procek majątek nie kosztuje.
    Będzie ktoś zainteresowany?

#elektronika #elektronikadiy

odpowiedzi (80)

Siemka Wspaniali, macie może ochotę na Świąteczne skarpetki?

Postanowiliśmy zrobić kolejne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°), gdyż poprzednie wylatywały z gorących.

Zasady takie jak w poprzednich konkursach. Pośród plusujących ten wpis wylosujemy przy pomocy #mirkolos użytkownika, który zrobi darmowe zakupy o wartości 100 PLN w naszym sklepie, losowanie odbędzie się jutro około 12:00, zielonki nie biorą udziału!

Dodatkowo na nasz sklep dodajemy dla Was kod rabatowy 20% ważny do 6.12 ( ͡° ͜ʖ ͡°), hasło: "mikołajki".

Zdrówka, pozdrawiamy bardzo serdecznie
    Wasze skarpetki w pudełkach.

#soxinthebox #noszekolorowe #skarpetkiboners #prezent #swieta
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (30)