Wpis z mikrobloga

Chłop był u psychologa na NFZ. Śmiechu warte
Po dwóch wizytach w odstępie 5 miesięcy zasugerował mi żebym zmienił specjalistę bo do niego duże kolejki są.
Gdy nie masz kasy to się wykonczysz w tym kraju bo nawet psycholog ma cię w dupie.
Podczas wizyt opowiadałem mu jaki jestem #!$%@? i ogólnie całe moje zyebane życie. Wielka to kompromitacja była dla mnie gdy musiałem mówić obcemu chłopu jak w gimnazjum mi kosz na głowę zakładali albo jak płakałem po kątach gdy matka darła ryja.
Na końcu wizyty nawet do widzenia nie odpowiedział. Za to widziałem jak z wielkim uśmiechem przyjmował kolejną pacjentkę, a dla mnie był cały czas mrukiem i mało rozmowny.
Przez pół wizyty klikał coś sobie na komputerze kiedy ja opowiadałem o swoim #!$%@? i tak minęła cała wizyta i wyszedłem w gorszym stanie niż przyszedłem.
Yebać wszystkich psychologów
Nie masz kasy to na sznur.

#przegryw #psychologia
Mezomorfix - Chłop był u psychologa na NFZ. Śmiechu warte
Po dwóch wizytach w odstęp...

źródło: comment_16327773244B2FJjKITbdbjQXnPUEUGI.jpg

Pobierz
  • 37
@ReedWarbler: Czekaj, oszczedzę komuś czasu.
Big Cię kocha, więc uwierz w siebie. Jak czujesz się samotny, to dużo się módl, On słucha. Taki los był Ci pisany, wytrwaj cierpliwie, a kiedyś czeka na Ciebie nagroda, najwyżej nie w tym życiu. No i regularnie msza i spowiedź, żeby był spokój na serduszku.
@Mezomorfix:
Bo to musisz iść prywatnie do psychologa, na NFZ trafisz przeważnie na jakieś łachudry które robią na NFZ z tego powodu że do nich by nikt nie poszedł prywatnie(takich z powołania to może tam jest promil).
To jak wyglądała terapia grupowa na NFZ na której byłem to temat niemalże na pastę. Psycholog praktycznie w ogóle się nie odzywała(często nawet były kilkunastominutowe seanse ciszy, bo nikt się nie odzywał xD), a
@bukimi:

Big Cię kocha, więc uwierz w siebie. Jak czujesz się samotny, to dużo się módl, On słucha. Taki los był Ci pisany, wytrwaj cierpliwie, a kiedyś czeka na Ciebie nagroda, najwyżej nie w tym życiu. No i regularnie msza i spowiedź, żeby był spokój na serduszku.


Byłbyś kiepskim księdzem zapomniałeś o najważniejszym, o wpłacaniu ofiary, dobrowolnym oczywiście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
@ReedWarbler:

Płacić prywatnie 100 za godzine za możliwość wypowiedzenia się do Kaśki po pseudokierunku psychologii??

No to poszukaj opinii, poczytaj, a nie idź w ciemno do byle kogo ¯\(ツ)_/¯

Ja za tą 100 wolałbym kupić już butelke whisky i paczke szlugów i dużo lepiej by mi to zrobiło na duszy.

No to na problem z uzależnieniem to jest inna terapia i musisz iść na terapię AA, raczej ¯\
(ツ)_/¯
@Zgrywajac_twardziela: Ksiądz taki przegryw byłby jakoś w stanie religijnie wytłumaczyć nadaniem przegrywowi z niebios #!$%@? tu na ziemi, by uniknął czyśćca w zaświatach, który podobnież jeszcze gorszy. Powiedziałby, że po śmierci jest nowy lepszy świat. A taka Julka? Przecież według jej życiowej filozofii życie przegrywa nie ma sensu, bo według takowej po śmierci nic nie ma, więc jaki jest sens egzystencji przepełnionej cierpieniem? Najlepiej to kazałaby przegrywowi poddać się eutanazji, ale