Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zawsze chciałem dodać taki wpis xD. Bynajmniej nie chodzi o pieniądze, źle się dzieje to uciekam. Będzie kwik bo nikt się nie spodziewał, nagle rozwali im się system pracy xDm wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale po prostu przez miesiąc, dwa może trzy będą mieli takie eldorado, że szok.

  Dlaczego to robię? Uważam, że przez rok swoje w firmę wsadziłem, dobrze wykonywałem swoją pracę, ale przyszły zmiany i zrobił się syf. Jednego się nauczyłem prócz doświadczenia. Nie rób w robocie niczego od siebie, niczego poza tym do masz w umowie, nie szukaj "docenienia" bo kazdy ma to w dupie.

  Trochę się cykam, trochę się cieszę. Będzie kwik, milion pytań, rozmowy, przekonywanie, im się system na miesiąc załamie xD

  #pracbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (163)

 • avatar

  Często wiele osób pyta, dlaczego nie lubię (czy inni wykopowicze nie lubią) użytkownika @LuckyStrike
  Odpowiedz na to pytanie jest prosta. Ten człowiek podważa fakt istnienia zbrodni chińskiego reżimu totalitarnego. Wyobrażacie sobie, żeby zagraniczny korespondent w III Rzeszy mówił: "z tymi żydami to kłamstwo, żyją sobie spokojnie, a polaków to nawet do niemiec przywozimy do pracy". Albo w ZSRR: "nie ma wielkiego głodu, w zsrr żyje się cudownie wszyskim". Co byście o takiej osobie sądzili? I takie osoby były, Stalin nazywał ich "pożytecznymi idiotami". Chiny także ściągają sobie "białe małpy" żeby skakali im w myśl chińskiej propagandy, żeby robić dobry PR na świecie. To jest to samo.
  Dlatego pluje na każdego prochińskiego dzbana.

  Ja nie wiem, jak w 2021 roku można pisać, że każdy wie co się wydarzyło, a potem pytać o dowody. Nie wiem czy w Chinach jest wikipedia, ale w artykule tam są nawet źródła. A wiecie co się stało na placu Tienanmen? Wjechały na plac pełen studentów czołgi, które rozjechały pare (czy parenaście) tysięcy protestujących. A szczątki szpalono i wrzucono ich prochy do kanalizacji. Czy to jest według was normalny kraj?
  https://en.wikipedia.org/wiki/1989_Tiananmen_Square_protests_and_massacre
  A może ludobójstwo Ujgurów jest normalne?
  https://en.wikipedia.org/wiki/Uyghur_genocide
  A istnieje jeszcze tysiące spraw, jak Tybet, jak niszczenie opozycji. A nie mówię tutaj już o błachych, jak niszczenie środowiska, gdzie w Chinach bije to rekordy i partia komunistyczna, ma wyjebane na klimat i na środowisko (smog z Chin dociera do Seulu, stolicy Korei) i oceany (bo chiny swoje zanieczyszczenia czy śmieci wrzucają do rzek)

  to wszystko jest potwierdzone, pomimo tego, że istnieje blokada informacyjna z Chin i do Chin. O ilu zbrodniach ZSRR czy III Rzeszy dowiadywał się świat z opóźnieniem?

  #neuropa #4konserwy #chiny #tosachiny #raportzpanstwasrodka
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  Leżę sb #pokazmorde

  odpowiedzi (18)