Wpis z mikrobloga

Jeszcze z zaobserwowanych tematów p0lkowych rzucę jeden wysryw.
Rzucam co jakis czas wsrod kolezanek lat 30 (+-2) zasiew #!$%@? ze ja w ich wieku raczej celuję w laski lvl 20-23.
Poziom tonowanego #!$%@? jest piekielny.

-ALE JAK TO PRZECIEZ TO DZIECI PRAWIE, POWINIENES SZUKAC DOJRZALEJ EMOCJONALNIE ZUZYTEJ 30TKI!!!!!
MY Z MARECZKIEM SUPER SIE DOGADUJEMY A MAMY PO 30 LAT, TEZ TAK SZUKAJ A NIE TE MŁODE GŁUPIE LAFIRYNDY. CO Z TEGO ZE MŁODSZE JAK NIC NIE MAJA W GLOWIE I NIC NIE OFERUJĄ

Gadzi mózdzek wyczuwa u siebie postepujący wiek i spadek atrakcyjnosci i jest to nie do przyjęcia.

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta #niebieskiepaski
Pobierz vauecki - Jeszcze z zaobserwowanych tematów p0lkowych rzucę jeden wysryw.
Rzucam co ...
źródło: comment_1632994583VWSI17fNevFymcvyh2sIxl.jpg
  • 29
@vauecki: hahah uwielbiam to robić i zawsze słyszę "no tak gówniarę łatwiej urobić" , "taka to ci będzie z ręki jadła a o prawdziwa kobietę to się trzeba postarać" XDDD przechodzone cipska, brak tej świeżości na buzi i spontaniczności jak młode laski które jeszcze nie weszły w proces grażynienia. A nie daj boże pochwal się randką z nastolatką (18-19 lvl) to już w ogóle będziesz gorszym zwyrodnialcem niż Fritzl dla takiej
@vauecki: @nomenklatura_pospolstwa: @tinder_project: @Glacial: Jakoś nie mogę zrozumieć czemu jako kobieta miałabym zazdrościć młodszym dziewczynom.. kurde przecież ja tez miałam tyle lat, każdy miał ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne co, to mogę zazdrościć, że ktoś dożył 90tki w dobrym zdrowiu, albo że ktoś nie wyglada na swój wiek, tylko młodziej. Mogę też zazdrościć osiągnięć większych od moich w młodszym wieku, No ale zazdrościć że
@vauecki: Nie wiem czy ich trigger jest związany z poczuciem, że "wypadły z obiegu". Pamietam jak miałam ok 20/21 lat i jechałam autem z takim typem 30+, który właśnie mowił, ze kreca go tylko dziewczyny w grupie wiekowej do której należałam (tu wymienił przedział).. I niby powinno mi być milo, że mój i bliskie mojemu rocznikowi lata są tak " rozrywane", ale jedyne co poczułam to dyskomfort i lekkie obrzydzenie.

Gdy