Wpis z mikrobloga

#tvn #tvn24 #tvpis #wiadomosci

Kobieta wjeżdża pod nadjeżdżający szynobus. W środku auta dwójka dzieci.
Narracja TVN: bohaterski czyn kobiety, uratowała z dymiącego samochodu własne dzieci.
Nagłówek TVN: Szynobus uderzył w auto (a nie: matka z dwójka dzieci wjechała pod szynobus)

Rzeczywistość: baba wjechała pod szynobus bez upewnienia się czy może bezpiecznie przeciąć tory.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn
mateelv - #TVN #tvn24 #tvpis #wiadomosci 

Kobieta wjeżdża pod nadjeżdżający szynobus...

źródło: comment_16330092523FxU2DUEmys43ZT0tFh5Yh.jpg

Pobierz
  • 19
Szynobus uderzył w auto


@mateelv: No tak bo nie skręcił, nie próbował ominąć i pewnie hamował sygnałem dźwiękowym.

Swoją drogą, jak można wjechać pod szynobus, przecież nigdy przez przejazd kolejowy nie powinno się przejeżdżać bez upewnienia się, że nic nie jedzie.

Co złego jest w nagłówku szynobus uderzył w auto? Przecież tak było, raczej każdy myślący wie, że na przejeździe szynobus ma pierwszeństwo, więc w czym masz problem?

bohaterski czyn kobiety,
@mateelv @xaliemorph @DRESIARZZ @gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego a najlepsze jest to że większość przejazdów na tej trasie jest niezabezpieczone ( tylko krzyże, zero szlabanów i świateł) bo to przejazdy ze wsi na pola,, a żeby je przejechać musimy pokonać raczej strome podjazdy. Jak jeżdżę tam rowerem to widzę często jak ludzie przejeżdżają w tych wioskach bez zatrzymywania się. Baba powinna iść pierdzieć w pasiak za świadome narażenie życia...
@krzy_siek: :D Tu nie chodzi o chwalenie się co o szok kulturowy. Będąc na Maderze wpadłem w konsternację. Na drogach miejskich, w miasteczkach niczym szczególnym jest droga o nachyleniu 20% czy 30% (mierzyłem inną i miała 36% a to i tak nie była z tych najbardziej stromych) na której masz znak STOP i masz się zatrzymać i ustąpić pierwszeństwa, stojąc pod górkę ma się rozumieć. Oczywiście gówno widzisz (tzn. niebo), dlatego
@mateelv TVN ma jakiś taki dziwny fetysz przy ruchu drogowym np. przy wiadomościach ze stolicy jak jest dzwon to cenzurują tylko rejestracje z poza WWA, komentarze już dawno wyłączyli bo każdy jechał po sprawcy z LLU, WGR itd. Autobus wjechał w kobietę, samochód potrącił dziecko to ich standardzik, gdzieś tam na końcu się napisze że to babsko cofalo a dziecko spadło z chodnika na jeździe prosto pod auto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niggalke wyjaśnił się trochę wpis poranny wpis neuropka?

@VrubeL: czekaj, czekaj, koleżko z kurczakiem w avatarze - czy jest to polityczna propaganda jak: für Deutschland, Niemcy zazdroszczą Polsce dobrobytu, w Polsce jest zajebiście, nie ma inflacji, stara baba ekspertem?
@Niggalke a czy gdzieś koleżko z osłem w avatarze opisywałem propagandę tvpis? Nie? więc przestań palić głupa. Chciałeś propagandę TVN to łap i ładnie podziękuj za przyklad.
@mateelv nie broniąc madki:

21 wiek

Tesla ma autonomiczne samochody

latamy w kosmos jak mamy za dużo pieniędzy

AI jest tak rozwinięte że mamy narzędzia pokroju deepfake do robienia śmiesznych filmików do internetu


a w Polsce nadal niestrzeżone przejazdy kolejowe ( _)
@mateelv: szynobus wyjechał z podpozadkowanej na czerwonym. Maszynista był trzeźwy, ale słowa o babeczce. Najlepsze jest zawsze to: biegli badają przyczynę wypadku. K.... zapytajcie kobiety co #!$%@?. Analizy za kupę $ muszą być.